Naujienų srautas

Sportas

2018.10.31 16:57

I. Vaitkus – vaikystės svajonę išpildęs šiaulietis, kurį tobulėti verčia senelis

LRT.lt 2018.10.31 16:57

Šiemet „Šiaulių“ komanda turi naują vedlį, teigiama LKL.lt pranešime spaudai.

Ignas Vaitkus vaikystėje „Šiaulių“ krepšininkus laikė dievukais ir net negalėjo pasvajoti, kad vieną dieną pats taps vienu ryškiausių šios komandos veidų.

„Augau su šia komanda, mačiau, kiek ji laimėjo titulų, – bendraudamas su LKL TV kūrybine grupe prisiminė I. Vaitkus. – Į senąją „Tauro“ salę eidavome su draugais, žiūrėdavome, norėdavome paliesti krepšininkus, pakalbėti.“

Tuo metu Ignas sunkiai galėjo įsivaizduoti, kad jam patarimus dalins pats Antanas Sireika.

„Visada gerbiau šį trenerį ir sprendimas eiti į „Šiaulius“ buvo priimtas dėl jo. Geriau turbūt ir negalėjau pagalvoti, kas bus“, – svarstė 25-erių puolėjas I. Vaitkus.

„Ignas nėra tas žmogus, kuris mėgtų šaukti, užvesti, emocijomis pratrūkti. Jis dirbantis žmogus, mėgstantis tvarką“, – savo auklėtinį įvertino A. Sireika, išugdęs ne vieną talentą.

Šiauliečių lyderio žaidimu gimtajame mieste ypač džiaugiasi didžiausias Igno sirgalius senelis, nepraleidžiantis nė vienų rungtynių.

„Daug dalykų krepšinyje darau dėl jo, – bendraudamas su LKL TV sakė I. Vaitkus. – Jis mane kritikuoja, net jei sužaidžiu gerai, visuomet duoda patarimų. Patinka, kai jį džiuginu“.

Vasarą krepšininkas su ilgamete drauge Monika sumainė aukso žiedus, o šiemet žaidžia geriausią krepšinį karjeroje.

Išsamus reportažas apie I. Vaitkų – specialiame LKL TV siužete:

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi