Naujienų srautas

Sportas2018.10.29 14:38

#ArPažįstiŽalgirietį: geriausio balso savininkas, „Instagram“ lyderis bei Š. Jasikevičiaus NBA klubai

LRT.lt 2018.10.29 14:38

Po tarpsezonio pertraukos „Žalgiris TV“ sugrįžta su jau ketvirtąjį sezoną pasitinkančia nuotaikingų laidų rubrika #ArPažįstiŽalgirietį, kurioje „Žalgirio“ žaidėjai atsakinėja į šmaikščius klausimus apie savo komandos draugus.

Šįkart išbandymas teko šiame sezone Kauno klubą papildžiusiems žaidėjams, kurie atlaikė klausimų apie „Žalgirį“ bei jo senbuvius testą. Rokas Jokubaitis, Laurynas Birutis, Donatas Sabeckis, Thomasas Walkupas ir Nate‘as Woltersas ilgai neužtruko įvardindami, jog „Žalgiris“ LKL čempionatą yra laimėjęs jau 20 kartų.

#ArPažįstiŽalgirietį laidos metu žaidėjai, paklausti apie geriausiai dainuojantį komandos draugą, išskyrė Brandoną Daviesą, kurio dainavimą, anot T.Walkupo, „tikrai reikėtų išgirsti“. Savo ruožtu N.Wolterso teigimu, geriausiai „country“ stiliaus atlikėjo balsu padainuotų T.Walkupas.

Žalgiriečiai taip pat spėliojo, kuris komandos draugas turi daugiausiai sekėjų „Instagram“ socialiniame tinkle, kuris iš „Žalgirio“ žaidėjų buvo pašauktas aukščiausiu šaukimu NBA naujokų biržoje, bei, kuriuose NBA klubuose yra rungtyniavęs Šarūnas Jasikevičius.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi