2018.10.29 09:28

Suspindo auksas: lietuviai sublizgėjo pasaulio fitneso čempionate

LRT.lt 2018.10.29 09:28

Sekmadienį Balstogėje (Lenkija) vykusiame pasaulio fitneso čempionate aukso medalį bikinio kategorijoje iškovojo šiaulietė Ramona Žiauberytė.

Pirmuoju medaliu ji pasipuošė besivaržydama savo – iki 172 cm ūgio – kategorijoje. Kiek vėliau teisėjai nusprendė, kad Arūno Vandžio auklėtinė yra verta ir absoliučios bikinio fitneso kategorijos laimėtojos titulo.

Kovoje dėl absoliučios čempionės titulo lietuvaitė dviem taškais aplenkė sidabrą iškovojusią ukrainietę Maryną Oborską. Bronza atitekai kitai Ukrainos atletei Oksanai Brygidyr.

Bikinio virš 172 cm ūgio kategorijoje sublizgėjo Kristinos Narbutaitytės ir Deivido Dubino treniruojama jaunoji Neda Silkinytė, kuri iškovojo bronzos medalį. Toje pačioje kategorijoje ketvirtą vietą užėmė Asta Kaukaitė.

Kristina Narbutaitytė, Neda Silkinytė ir Deividas Dubinas, asmeninio archyvo nuotr.

Primename, kad šeštadienį absoliučia pasaulio čempione kūno fitneso kategorijoje tapo vilnietė Virginija Kaminska (treneris – Nojus Liutikas), o Renatas Suleimanovas pasaulio čempionu tapo „Men‘s Physique“ iki 173 cm ūgio kategorijoje. Kovoje dėl absoliutaus „Men‘s Physique“ čempiono titulo R. Suleimanovas nusileido tik Liu Maoyi iš Kinijos.

Renatas Suleimanovas, asmeninio archyvo nuotr.

Puikiai „Men‘s Physique“ iki 182 cm ūgio kategorijoje pasirodė Simonas Puzas, užėmęs ketvirtą vietą, o atvirojoje „Muscular Men‘s Physique“ kategorijoje Modestas Kungys pateko į finalą ir užėmė šeštą vietą.

Ramona Žiauberytė su Aukse ir Arūnu Vandžiais, asmeninio archyvo nuotr.

Bendroje pasaulio čempionato įskaitoje Lietuva surinko 84 taškus ir užėmė penktą vietą. Pirmą vietą su 205-ais taškais užėmė Ukraina, antroje vietoje – Rusija, treti – lenkai, ketvirtoje pozicijoje – Kinija.