Sportas

2018.10.25 22:32

„Trakų“ žaidėjas D. Bilialetdinovas: mes jau įrodėme, kad už „Žalgirį“ nesame silpnesni

ELTA 2018.10.25 22:32

Sekmadienį startuos penktasis Lietuvos futbolo A lygos ratas, kurį „Trakai“ pradės rungtynėmis su Vilniaus „Žalgiriu“. Su pastarąja ekipa „Trakų“ futbolininkai žaidė dvejas paskutines rungtynes ir per jas iškovojo keturis taškus. Šįsyk „Trakai“ bus priversti žaisti be savo pagrindinio vidurio gynėjo Jevgenijaus Osipovo, o „Žalgiris“ – be sekmadienį du įvarčius įmušusio Liviu Antalio. Abiem skirtos diskvalifikacijos.

„Sunku pasakyti, kieno nuostolis didesnis, tačiau aišku, kad tiek mums trūks Jevgenijaus, tiek „Žalgiriui“ – Liviu. Mūsų svarbiausia užduotis – žaisti tą žaidimą, kurį žaidėme abejų rungtynių pirmuosiuose kėliniuose“, – sakė paskutines rungtynes dėl diskvalifikacijos praleidęs kapitonas Valdemaras Borovskis.

„Sakyčiau, kad viskas buvo gerai iki tol, kol „Žalgiris“ nepradėjo mūsų presinguoti. Nors treneriai tai akcentavo ir per treniruotes ruošėmės tam, tačiau buvo atkarpa, kai pasimetėme. Aišku, teigiamas dalykas, kad nesugriuvome ir per paskutines dvidešimt minučių vėl kontroliavome situaciją“, – tęsė V. Borovskis.

Trejų rungtynių iš eilės nebuvo linkęs sureikšminti ir kitas veteranas Dinijaras Bilialetdinovas. Nors pastarasis savo statistikos grafose nepasižymėjo, tačiau per abejas rungtynes buvo vienas svarbiausių psichologinių lyderių.

„Jei tvarkaraštis taip sukrito, nematau problemų. Buvo dvejos rungtynės iš eilės su „Sūduva“, žaidėm su „Sūduva“, dabar trejos su „Žalgiriu“, žaisime su „Žalgiriu“. Jei atvirai, nemanau, kad žaidimas pernelyg skirsis nuo tų dviejų kartų. Pirmose rungtynėse mes norėjome įrodyti, kad už „Žalgirį“ nesame silpnesni – įrodėme. Dabar reikia tęsti darbą ir kovoti dėl trijų taškų“, – sakė D. Bilialetdinovas.

„Trakai“ šiuo metu A lygoje užima ketvirtąją vietą, „Žalgiris“ - antrąją. Trakiškiai nuo trečioje vietoje esančio „Stumbro“ atsilieka trimis taškais, „Žalgiris“ nuo pirmaujančios Marijampolės „Sūduvos“ – penkiais. Penktojo rato rungtynės bus žaidžiamos sekmadienį 13 val. Lietuvos futbolo federacijos (LFF) stadione.