Naujienų srautas

Sportas2018.10.24 20:24

Verdiktas: Ch. Nurmagomedovas ir C. McGregoras suspenduojami neribotam laikui

DELFI.lt 2018.10.24 20:24

Milžiniško susidomėjimo sulaukusios skandalingos UFC dvikovos tarp Chabibo Nurmagomedovo ir Conoro McGregoro herojams yra pratęsiamos sankcijos, nusprendė Nevados valstijos sporto komisija. 

Iš pradžių tik 10 dienų baudą gavę sportininkai dabar suspenduojami neribotam laikui – bent jau iki gruodžio mėnesio, kai vyks kitas jų bylos svarstymas, į kurį abu kovotojai kviečiami atvykti ir patys.

Be to, po kovos iš narvo iššokusiam ir visą chaosą pradėjusiam Ch. Nurmagomedovui kol kas bus išmokėta tik pusė žadėtos sumos – 1 milijonas JAV dolerių. Kitas milijonas – įšaldomas iki gruodžio.

Primename, kad Las Vegase spalio 6 dieną vykusioje UFC skandalingoje dvikovoje narve C. McGregoras pasidavė „Erelio“ pravardę turinčiam Rusijos atstovui ketvirtame raunde.

27 pergales ir nė vieno pralaimėjimo per savo karjerą neturintis dagestanietis įveikė airį smaugimo veiksmu, tačiau po to sukėlė masines muštynes, kurias dabar narplioja Nevados valstijos sporto komisija.

Ch. Nurmagomedovas po pergalės pareiškė, kad yra pasirengęs atsisakyti honoraro ir netgi palikti UFC organizaciją, jei jo komandos narys Zubairu Tuchugovas bus pašalintas iš UFC kovų.

„Norėčiau kreiptis į UFC. Kodėl nieko neišvarėte, kai airio komanda užpuolė autobusą ir sužeidė pora žmonių. Juk jie galėjo ten kažką užmušti. Kodėl niekas nieko nekalba apie mano tėvynės, religijos, nacijos ir šeimos įžeidinėjimus.

Kodėl jūs turite bausti būtent mano komandą, kai mušėsi abi. Jei jūs pasakysite, kad aš pradėjau, tai nesutinku – aš tik baigiau, kas buvo pradėta (C. McGregoro – red.). Bet kuriuo atveju, bauskite mane, kuo čia Z. Tuchugovas dėtas? Jūs atšaukėte jo dvikovą ir norite jį išvaryti, nes jis smogė Conorui, bet juk pirmiausiai Conoras pirmas smogė mano broliui (Abubakarui – red.). Vaizdo įrašuose tai matyti“.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi