Sportas

2018.10.22 13:31

F. Mayweatheris pademonstravo naujausią pirkinį: to galėtų pavydėti netgi karaliai

LRT.lt 2018.10.22 13:31

Boksininkas Floydas Mayweatheris jaunesnysis nieko neslepia ir dažnai socialiniuose tinkluose puikuojasi prabangiu gyvenimu.

Šįkart socialiniame tinkle „Instagram“ 41-erių boksininkas pasigyrė naujausiu pirkiniu – įspūdingais rūmais.

„Mano naujieji namai, aš tikrai esu palaimintas“, – rašė sportininkas savo „Instagram“ paskyroje ir leido visiems pasigrožėti karališkuosius rūmus primenančiais namais.

Užsienio spauda suskubo priminti, kad pernai F. Mayweatheris jaunesnysis įsigijo namą prabanga spindinčiame  Beverly Hills mieste už 19 mln. JAV dolerių. Šiame name – šeši miegamieji, dešimt vonių, vyno rūsys bei nuosavas kino teatras. 

Priminsime, kad praeitų metų rugpjūtį F. Mayweatheris jaunesnysis bokso ringe įveikė mišrių kovos menų žvaigždę Conorą McGregorą. Ši kova boksininkui garantavo 100 mln. JAV dolerių sumą. Tačiau dabar skelbiama, kad iš šios kovos F. Mayweatheris jaunesnysis uždirbo apie 275 mln. JAV dolerių.

Tokia suma jam leido įsibrauti į sporto milijardierių sąrašą. Šiame sąraše pirmauja krepšininkas Michaelas Jordanas, ir golfo žaidėjas Tigeris Woodsas.  

F. Mayweatheris jaunesnysis į profesionalų boksą žengė 1996-aiais. Iš savo penkiasdešimties kovų jis nepralaimėjo nė vienos.