Sportas

2018.10.22 16:57

Su trimis olimpiniais medaliais grįžusios jaunosios plaukikės: esame laimingos ir dėkingos Lietuvai

„Tai buvo geriausios varžybos mano gyvenime, geriausios emocijos“, – žvelgdama į jaunimo olimpinėse žaidynėse iškovotą aukso medalį kalbėjo plaukikė Agnė Šeleikaitė. – Viskas yra puiku. Džiaugiuosi“.

Lietuvos jaunieji olimpiečiai į Vilnių grįžo naktį iš sekmadienio į pirmadienį. Ilga ir varginanti kelionė iš Buenos Airių nesugebėjo nubraukti šypsenų nuo medalininkių veidų. 

Argentinoje vykusiose jaunimo olimpinėse žaidynėse A. Šeleikaitė iškovojo auksą 50 metrų plaukimo krūtine rungtyje, o Kotryna Teterevkova į Lietuvą parvežė du medalius – šešiolikmetė iškovojo sidabrą 200 metrų krūtine ir bronzą 100 metrų krūtine rungtyse.

„Dėkoju Lietuvai už suteiktą galimybę dalyvauti šiose žaidynėse, – Vilniaus oro uoste kalbėjo A. Šeleikaitė. – Čia iškovojau patį brangiausią savo karjeroje medalį“.

Plaukikė atviravo, kad prieš žaidynes jos brolis pateikė prašymą savo gimtadienio progą. „Brolis paprašė medalio. Kaip tik šiandien yra jo gimtadienis. Tad šis medalis atiteks jam kaip išsvajota dovana dovana”, - šypsojosi A. Šeleikaitė. 

Kiek vėliau plaukikė prisipažino prieš olimpines žaidynės nesitikėjusi į Lietuvą parvežti medalį. „Nesitikėjau, kad su tokiu rezultatu pavyks iškovoti medalį. Tikėjausi kur kas geresnių asmeninių rezultatų, bet yra kaip yra. Tikėjausi dviejų finalų, bet apie medalius negalvojau“, – šypsojosi aštuoniolikmetė plaukikė.

Kukliai prieš televizijos kameras pozavo su dviem olimpiniais medaliais ir K. Teterevkova. 

„Tai buvo labai aukšto lygio varžybos. Manau, kad turėčiau džiaugtis, nes iškovojau du medalius besivaržydama su dviem metais vyresnėmis merginomis, – kalbėjo K. Teterevkova. – Medalių spalvos? Žinoma, kad norėjau aukso, bet savo pasirodymą vertinu tikrai gerai“.

Šešiolikmetė plaukikė prisipažino, kad plano parvežti į Lietuvą medalį nebuvo. „Tačiau apie tai tyliai svajojau“, – išsidavė K. Teterevkova.

Apie artimiausius savo planus abi plaukikės kalba atsargiai – jie bus sudėlioti artimiausiu metu.