Sportas

2018.10.20 21:43

D. Adomaitis apie pergalę prieš „Šiaulius“: nieko naujo, gerus momentus keičia blogi

lrytas.lt 2018.10.20 21:43

Vilniaus „Ryto“ komandos vyriausiasis treneris Dainius Adomaitis po auklėtinių įtikinamos pergalės prieš Šiaulių „Šiaulius“ 90:63 LKL čempionato rungtynėse, pabrėžė, kad gerus žaidimo momentus keičia blogi, trūksta protingų sprendimų ir taip pat nesugebama išlaikyti nuoseklaus rungtynių tempo.

„Nieko naujo. Gerus momentus keičia blogi. Vėl tie sprendimai, ypač antrajame ketvirtyje, kai praleidome 6 taškus greitajame puolime ir 4 taškus kitose situacijose. Nesugebame kontroliuoti vienodai to rungtynių tempo nuo pradžios iki pabaigos. Be kažkokių duobių. Įkrentame vis į duobes su klaidomis. Tais paprastais sprendimais duodame savo priešininkams lengvus taškus“, – spaudos konferencijoje po mačo kalbėjo D. Adomaitis.

Treneris pergalėje 27 taškų persvara įžvelgė ir teigiamų aspektų. 

„Geri momentai? Gera agresija gynyboje. Pasižaidė daug jauni žaidėjai. Taip, kad čia – pozityvūs dalykai“, – teigė vilniečių strategas.

Šeštadienio susitikime daug žaidė „Ryto“ jaunimas, o komandos naujokas Norbertas Giga 6 taškus įmetė rungtynių pabaigoje. Trenerį D. Adomaitį džiugino jaunųjų žaidėjų indėlis, o iš N. Gigos jis dar tikisi naudos ateityje.

„Jam dar sunku. Jam reikia tos žaidybinės praktikos. Tai, kad tikrai stengsimės tai suteikti ir žiūrėsime, ką jis mums gali atgal duoti“, – rungtynių komentarą baigė D. Adomaitis.