2018.10.15 06:46

Netikėtumas: Klaipėdos „Neptūnas“ iš Kauno išsivežė pergalę

DELFI.lt2018.10.15 06:46

Sekmadienio vakarą netikėtumu finišavo LKL čempionato šeštasis turas. Centrinėse jo rungtynėse Kaune čempionas „Žalgiris“ (5/1) rezultatu 60:75 pralaimėjo Klaipėdos „Neptūnui“ (5/1).

Visą susitikimą pagirtinai kovoję svečiai iš Klaipėdos pirmavo tiek po dviejų (29:35), tiek po trijų kėlinių – 49:51. Įpusėjus lemiamam ketvirčiui po „Neptūnui“ paskolinto „Žalgirio“ puolėjo Gyčio Masiulio reido per visą aikštę ir galingo dėjimo uostamiesčio komanda buvo priekyje 57:51 ir Šarūnas Jasikevičius buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės.

Ji nepadėjo: po Lorenzo Williamso tritaškio per šeimininkų rankas ir Laimono Kisieliaus bei G. Masiulio taškų „Neptūnas“ susikrovė 9 taškų persvarą – 68:59 (likus 1 min. 20 sek.). Per likusį laiką žalgiriečiams išsigelbėti nebepavyko.

Žalgiriečiai vos prieš dvi dienas žaidė Eurolygos mačą su Vitorijos „Baskonia“ (79:86), o kitą savaitę – trečiadienį ir penktadienį – jų laukia net dvi europinės dvikovos: svečiuose su Stambulo „Anadolu Efes“ ir namuose su Stambulo „Fenerbahče“.

Primename, kad pernai Kazio Maksvyčio auklėtiniai sykį nubaudė „Žalgirį“, kai pirmame rate šventė pergalę 73:64. Kitus tris kartus pajėgesni buvo žaliai-balti, kurie paskutiniame rate „Neptūną“ pamokė net dvigubai – 94:47.