Naujienų srautas

Sportas2018.10.13 16:41

Ispanų spauda: N. Woltersas buvo pernelyg vienišas karys, kad „Žalgiris“ laimėtų

15min.lt 2018.10.13 16:41

„Baskonia“ savo stiliumi palaidojo „Žalgirį“, – paskelbė „Marca“ po pirmųjų Eurolygos sezono rungtynių, kuriose Vitorijos klubas Nemuno saloje 87:79 nugalėjo LKL čempionus. Ispanų spauda gyrė ir „Žalgirį“, bet pripažino, kad „Baskonia“ pelnytai nukalė pergalę.

„Labai solidi gynyba antroje rungtynių pusėje, kurią papildė trys iš eilės Jaysono Grangerio tritaškiai“, – rašė „Marca“, pridūrusi, kad 19 taškų pelnęs Nate`as Woltersas buvo pernelyg vienišas karys, kad „Žalgiris“ laimėtų.

„El Pais“ rungtynių aprašymą pradėjo priminimu, jog „Baskonia“ šiemet taikosi į finalo ketvertą, kuris vyks būtent Vitorijoje.

„Laukia ilgas kelias ir ko gero daugybė sunkumų, bet pirmas žingsnis žengtas“, – konstatavo „El Pais“.

„Žalgiris“ viską patikėjo N. Wolterso sugebėjimui atakuoti, o „Baskonia“ viską statė komandinėmis pastangomis. Tai ir lėmė pranašumo augimą“, – tęsė „El Pais“.

„Antroje pusėje „Baskonia“ ėmė dar kiečiau gintis, dar geriau atakuoti. „Žalgirį“ vargino „Baskonia“ tempas.

Ilimane`as Diopas dirbo kaip mašina, Tornike Šengelija tiesiog sklandė ant parketo. Trečiajame kėlinyje „Baskonia“ galia jau nekėlė abejonių“.

Tiesa, „El Pais“ pripažino, kad galutinis skirtumas, mačo pabaigoje „Žalgiriui“ sumažinus atsilikimą, yra sąžiningas ir ko gero geriausiai atspindi komandų pajėgumus.

Solobasket.com pažymėjo, kad „Žalgiris“ jau pirmosiomis minutėmis leido suprasti, kad svečiam lengva nebus.

„Baskonia“ iš pradžių atrodė pasimetusi atakose, tačiau po truputį ieškojo vis įvairesnių variantų, neprisiimant vienam žaidėjui aiškaus lyderio vaidmens“, – rašo Slobasket.com.

Šis portalas taip pat išskyrė Marcelinho Huerto indėlį trečiajame kėlinyje, kai Vitorijos komandai pavyko spurtuoti ir įgyti dviženklę persvarą.

Solobasket.com gyrė Šarūno Jasikevičiaus parengtą gynybos planą, kuris „keletą kartų, atrodė, pakabins „Baskonia“ ant virvių“, tačiau tritaškiai, kuriuos Jaysonas Grangeris ir „Baskonia“ sumetė antroje pusėje tą planą pavertė niekais.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi