2018.10.12 22:27

Pasaulio čempionate – Lietuvos karatė meistrų triumfas

LRT.lt 2018.10.12 22:27

Pirmoji Pasaulio Shotokan karatė čempionato diena Moldovoje buvo sėkminga Vilniaus „Karate Do“ klubo sportininkams.

Absoliučia nugalėtoja Kata ir Kumite (40-49 metų amžiaus grupėje) rungtyse tapo Laima Grižaitė . Ji taip pat su savo auklėtine Jurgita Januškaitė Žilinskienė ir treniruočių partnere Laimute Laniauskiene komandinėje Kata rungtyje užėmė pirmąją vietą.

Kumite (50-59 m.) rungtyje sau lygių neturėjo ir aukso medalį iškovojo L. Laniauskienė.

Kumite (50-59 m.) rungtyje laimėjęs tris kovas pasaulio čempionu tapo Alvydas Pavliukevič.

Mišrioje komandinėje Kata rungtyje Laima Grižaitė, Vytautas Bukauskas ir Mindaugas Lašas, iškovojo bronzos medalius.

Sekmadienį individualiose kategorijose startuos  Jurgita Januškaitė-Žilinskienė ir Tomas Žilinskas.