Naujienų srautas

Sportas2018.10.12 15:29

„Formulės 1“ žvaigždė K. Raikkonenas nubaustas už susidūrimą automobilių aikštelėje

BNS, LRT.lt 2018.10.12 15:29

Meistriškumas didžiuliu greičiu lenktyniaujant su garsiausiais pasaulio vairuotojais nebūtinai reiškia, kad seksis ramioje Šveicarijos automobilių stovėjimo aikštelėje – apie tai galit paklausti „Formulės 1“ žvaigždės Kimi Raikkoneno.

Buvusiam „Formulės 1“ čempionui buvo nurodyta sumokėti 350 Šveicarijos frankų (304 eurų) baudą už tai, kad jis Baro miestelyje, kuriame gyvena, aikštelėje atsitrenkė į stovintį automobilį, penktadienį pranešė šveicarų naujienų agentūra ATS.

Incidentas šiauriniame Cugo kantone esančiame Bare įvyko gegužės mėnesį: suomių lenktynininkas staigiai pasuko, norėdamas išvengti priešpriešais važiavusio automobilio, ir atsitrenkė į dešinėje stovėjusią mašiną.

K. Raikkonenas taip pat turės sumokėti 450 frankų (353 eurų) administracinį mokestį, sakoma ATS pranešime. Metinis suomio atlyginimas – 6 mln. eurų, o jo turas, 2015 metų duomenimis, vertinamas 155,5 mln. eurų.

Cugo policija kol kas neatsakė į prašymą pakomentuoti.

Praėjusį mėnesį K. Raikkonenas sužinojo, kad „Ferrari“ komandai 2019 metais jo paslaugų nebereikės. Mažiausiai dviem ateinantiems sezonams suomis pereis į „Sauber“.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi