Sportas

2018.10.12 13:39

Valstybės pareigūną sumušę Rusijos futbolininkai pasėdės žiauriausiame Maskvos kalėjime

15min.lt 2018.10.12 13:39

Valstybės tarnautoją sumušę Rusijos futbolininkai Pavelas Mamajevas ir Aleksandras Kokorinas teismo sprendimu suimti iki gruodžio 8 d. Du mėnesius futbolo žvaigždės bus priverstos praleisti vienu žiauriausių šalyje laikomame Maskvos tardymo izoliatoriuje.

Kartu su jais į nelaisvę pateko ir didžiulio atgarsio sulaukusiuose incidentuose dalyvavęs A. Kokorino brolis Kirilas.

Anot Rusijos žiniasklaidos, iš pradžių A. Kokorinas sunkiai rinko žodžius pasakodamas apie įvykio aplinkybes, o P. Mamajevas atsisakė pripažinti savo kaltę.

Futbolininkams buvo iškelta baudžiamoji byla dėl organizuoto chuliganizmo. Jiems gresia bausmė iki septynerių metų.

Galiausiai teisme žaidėjai atsiprašė už savo veiksmus, teigė atgailaujantys ir pasirengę nukentėjusiesiems atlyginti padarytą žalą.

Visgi prokuroro teigimu, šis nusikaltimas yra visiška cinizmo viršūnė ir moralinių principų negerbimas.

Teismas pritarė prokuratūros argumentams. Advokatai jau paskelbė, kad sprendimą skųs.

Priminsime, jog pirmadienį Krasnodaro futbolo klubo vidurio saugas P. Mamajevas ir Sankt Peterburgo klubo „Zenit“ puolėjas A. Kokorinas užpuolė vienoje prabangioje Maskvos kavinėje du Rusijos prekybos ministerijos pareigūnus.

Viename vaizdo įraše matyti, kaip ten valgiusiam vienam iš pareigūnų, Denisui Pakui, trenkiama kėde.

Pranešama, kad futbolininkai taip pat apibėrė valstybės tarnautoją, kuris yra etninis korėjietis, rasistiniais įžeidimais.

Pirmadienį abu futbolininkai įsivėlė į dar vieną incidentą: jie užpuolė vienos televizijos vedėjos vairuotoją ir apgadino jo automobilį „Mercedes“. Vairuotojas patyrė traumų ir buvo hospitalizuotas, o teisėsauga pradėjo baudžiamąjį tyrimą.