Naujienų srautas

Sportas2018.10.11 20:22

Prieš dvikovą su Rumunija – geros naujienos iš UEFA

LRT.lt 2018.10.11 20:22

Šią savaitę Europos futbolą kontroliuojanti organizacija UEFA nutarė net 50 proc. padidinti Tautų lygos dalyvėms skiriamas finansines injekcijas.

Pagal naujausią informaciją, Lietuvos futbolo federacija už nacionalinės rinktinės kovas Tautų lygos turnyre gaus 375 tūkst. eurų daugiau – iš viso už 6 rungtynes Edgaro Jankausko treniruojama rinktinė į federacijos biudžetą įneš 1,125 mln. eurų. Iš viso šiemet suplanuotas LFF biudžetas siekia 9 mln. eurų.

Tokiomis pat sumomis bus paskatintos visos C divizione rungtyniaujančios nacionalinės komandos. B divizione esančios komandos „uždirbs“ 1,5 mln. eurų, A divizione – 2,25 mln. eurų. Mažiausiai – 0,7 mln. eurų – savo biudžetą pasipildys D divizione esančių rinktinių federacijos.

Savo kraitį nacionalinės komandos beveik padvigubintų, jei joms pavyktų nugalėti grupių etape, tad Lietuvos rinktinė LFF biudžetą iš viso gali padidinti 2,25 mln. eurų.

Tačiau iki to reikia nuveikti itin daug, nes prieš rungtynes su Rumunija mūsiškiai ne tik kad nebuvo iškovoję taškų, bet ir įmušę įvarčių.

Be to, uždirbti galima suma yra gana maža, palyginti su tuo, kad ką gaus Tautų lygoje triumfavusi komanda – ji į savo šalies biudžetą įneš net 10,5 mln. eurų.

Lietuvos ir Rumunijos rinktinių susitikimą UEFA Tautų lygoje stebėkite nuo 21.30 val. per LRT TELEVIZIJĄ ir naujienų portale LRT.lt.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi