Naujienų srautas

Sportas2018.10.11 18:14

Prabilo Ch. Nurmagomedovo užpultas C. McGregoro bendražygis

15min.lt 2018.10.11 18:14

Conoro McGregoro komandos draugas, kurį po kovos Las Vegase užpuolė iš narvo iššokęs Chabibas Nurmagomedovas, neigia įžeidęs rusą antimusulmoniškais šūkiais.

Dillonas Danisas, C. McGregoro džiudžitsu treneris ir MMA kovotojas, praėjusį šeštadienį Las Vegaso arenoje dirbo kaip vienas Airijos kovotojo stovyklos žmogus.

Būtent į jį buvo nukreiptas Ch. Nurmagomedovo įtūžis iškart po pergalės ringe prieš C. McGregorą. Rusas puolė iš narvo ir šoko ant D. Daniso, o tuo metu Ch. Nurmagomedovo bendražygiai perlipo ringo užtvaras ir puolė po kovos pavargusį airį.

Po šio skandalo pakibo ore Ch. Nurmagomedovui numatyta 2 mln. dolerių premija, jo elgesį svarsto Nevados sporto komisija.

Anot TMZ Sports liudininkų, buvusių šalia ringo, kovai artėjant į pabaigą D. Danisas sušuko Ch. Nurmagomedovui, pavadinęs jį „sup.... musulmoniška žiurke.“

Pasak liudininkų, Ch.Nurmagomedovas piktai nužvelgė D. Danisą per pertrauką tarp antrojo ir trečiojo raundo, išgirdęs įžeidimus.

„Chabibo sirgaliai nori suteršti mane, pateisindami jo veiksmus, – gynėsi D.Danisas kalbėdamas ESPN. – Aš niekada nepuoliau nieko dėl religijos.

Laukiu, kol Nevados sporto komisija išnagrinės šį atvejį ir atmes kaltinimus man bei nustatys tikruosius kaltininkus.“

Po mačo vykusioje spaudos konferencijoje Ch. Nurmagomedovas aiškino, kad jo įniršį išprovokavo C. McGregoro prieš kovą išsakytos replikos.

„Jis kalbėjo apie mano religiją. Kalbėjo apie mano šalį. Kalbėjo apie mano tėvą, – sakė Ch. Nurmagomedovas. – Tai sąžiningas sportas, ne šnekų sportas. Negali kalbėti apie religiją, tautą ir panašius dalykus. Man tai labai svarbu.“

Ch. Nurmagomedovas atkreipė dėmesį į reklaminio kovos turo metu C. McGregoro išsakytas replikas apie „Dagestano žiurkę“, Rusijos kovotojo tėvas buvo pavadintas bailiu. Be to, C. McGregoras pasiūlė viskio islamą išpažįstančiam varžovui, o jo Egipte gimusį vadybininką Ali Abdelazizą pavadino „teroristu“.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi