Naujienų srautas

Sportas2018.10.10 14:18

Ch. Nurmagomedovas išsaugos savo titulą, bet praras didelę sumą

15min.lt 2018.10.10 14:18

Jei Chabibas Nurmagomedovas sulauks bausmės už savo laukinį elgesį po UFC kovos su Conoru McGregoru, tai ne iš kovos rengusios organizacijos.

Garsiąją mišrių kovos menų kovą Las Vegase rengęs UFC prezidentas Dana White`as pareiškė, kad Ch. Nurmagomedovas išsaugos čempiono titulą, kurį iškovojo ketvirtajame raunde įveikęs airį C. McGregorą.

„Jis visiškai išsaugos titulą, – TMZ sakė D. White`as. – Bet jis bus diskvalifikuotas, galbūt mes skirsime jam nuo keturių iki šešių mėnesių diskvalifikaciją.“

Ch. Nurmagomedovui diskvalifikacija ir piniginė bauda gresia už tai, kad po kovos jis šoko iš narvo ir puolė tribūnose buvusį varžovo treniruočių trenerį bei partnerį Dilloną Danisą. Tuo metu ruso bendražygiai įlipo į ringą ir atakavo C. McGregorą.

UFC vadovo teigimu, Rusijos kovotojas veikiausiai bus nubaustas 250 tūkst. dolerių bauda. Bet ją skirs ne UFC, o Nevados valstijos sporto komisija.

4–6 mėnesių diskvalifikacija būtų švelni bausmė skandalą už ringo ribų sukėlusiam 30-mečiui atletui, nes kovos ringuose sportininkai ir taip pasirodo ne dažnai – maždaug kas pusmetį.

Rusijos spaudos teigimu, yra svarstomas teorinis variantas, kad kovos rezultatas bus visiškai anuliuotas. Tokiu atveju, Ch. Nurmagomedovas netektų jam pažadėtų 2 mln. dolerių premijos, bet išsaugotų titulą, nes šis jam ir priklausė prieš kovą.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi