Sportas

2018.10.08 12:51

Įtūžio priepuolis: NCAA žaidžiantis lietuvis sulaikytas už komandos draugo sumušimą ir grasinimus užmušti

DELFI.lt 2018.10.08 12:51

Praėjusio šeštadienio naktį Centrinės Floridos universiteto krepšinio komandos narys Rokas Ulvydas buvo sulaikytas už kambario draugo sumušimą. Be to, JAV studentų krepšinio lygoje (NCAA) žaidžiantis 23 metų lietuvis grasino užmušti savo draugus, informuoja knightnews.com.

Vienas iš lietuvio draugų knightnews.com korespondentui papasakojo apie kilusį incidentą. Saugumo sumetimais jis paprašė neskelbti jo pavardės.

Anot studento, R. Ulvydas grasino buto draugams mirtimi prieš porą savaičių, o spalio 6-ąją jau ne tik grasino, bet ir iš tikrųjų smurtavo. Buto draugai kreipėsi į policiją.

Knightnews.com redakcija gavo pranešimą iš policijos sekmadienį vakare.

Informuojama, kad spalio 6-ąją 18.30 val. policininkai atvyko į studentų butą aiškintis dėl incidento, kuris kilo gana keistomis aplinkybėmis.

Pranešama, kad R. Ulvydas įtūžo todėl, kad bičiuliai su juo nepasisveikino per amerikietiškojo futbolo rungtynes.

Jiems grįžus namo, R. Ulvydas atrodė sudirgęs ir puolė šaukti: „Kai mane pamatote, sveikinkitės!“

Netrukus lietuvis čiupo vieną studentą už pakarpos rėkdamas: „Jei nesisveikinsi su manimi, užmušiu (keiksmažodis, – red. past.). Žinai, kas aš toks.“

Tuomet jis atsuko vaikiną veidu į save, abiem rankomis suėmė jam kaklą ir prispaudė prie miegamojo durų.

Tada lietuvis stūmė buto draugą į spintelę, šis atsitrenkė į ją, spintelė nukrito ant grindų. Po šio veiksmo R. Ulvydas išėjo iš kambario.

Atvykus policininkams, R. Ulvydas sutiko pasikalbėti ir iš karto pasiteiravo, kodėl jie atėjo.

Tačiau nespėjus pasakyti, kad jis turi teisę nekalbėti be advokato, pats R. Ulvydas paklausė: „Ar tai dėl mano kambario draugo?“

Policininkų teigimu, jis prisipažino stvėręs kambario draugą už pakarpos ir pridūrė: „Pasikarščiavau. Stvėriau jį už pakarpos. Žinau, kad esu už jį stipresnis, nereikėjo taip elgtis. Buvau piktas, kad jis nepasisveikino.“

R. Ulvydą sulaikė dėl kaltinimų sumušimu ir uždarė nuovadoje. Po 4 valandų krepšininkas buvo paleistas už 500 JAV dolerių užstatą.

Pranešama, kad kartu su R. Ulvydu viename universiteto skirtame bute gyvena dar trys vaikinai.

23 metų 211 cm ūgio kaunietis „UCF Knights“ komandoje žais antrus metus. 2017–2018 metų sezoną jis per 26 rungtynes vidutiniškai per 10,7 min. pelnė 2,3 taško ir atkovojo 2,3 kamuolio. Lietuvis buvo trečias savo ekipoje pagal blokuotus metimus.

Į NCAA studentų čempionatą lietuvis pernai sugrįžo po metų pertraukos – 2015–2016 metų sezone jis gynė Teksaso „Tech Red Raiders“ komandos garbę.

2013–2014 m. sezone iš Kauno kilęs krepšininkas vilkėjo „Žalgirio-2“ ekipos marškinėlius.