Naujienų srautas

Sportas2018.10.05 14:51

Paskelbtas išplėstinis Lietuvos jaunimo ledo ritulio rinktinės kandidatų sąrašas

LRT.lt 2018.10.05 14:51

Artėjant sausio mėnesį įvyksiančiam Pasaulio jaunimo IIA diviziono čempionatui Estijoje, patvirtintas Lietuvos jaunimo iki 20 metų rinktinės išplėstinis kandidatų sąrašas, teigiama hockey.lt pranešime spaudai.  

Trenerio Aleksejaus Nikiforovo vadovaujama Lietuvos jaunimo rinktinė sausio 13-19 dienomis Taline kausis su Pietų Korėjos, Didžiosios Britanijos, Estijos, Rumunijos ir Ispanijos rinktinėmis, pasaulio ledo ritulio jaunimo čempionato IIA divizione. Prieš artėjantį turnyrą buvo patvirtintas ir išplėstinis Lietuvos rinktinės kandidatų sąrašas, į kurį pateko 39 žaidėjai (13 gynėjų, 22 puolėjai ir 4 vartininkai).

13 į rinktinę pakviestų žaidėjų rungtyniauja gimtinėje, o likę žaidėjai savo karjeras tęsia užsienyje. Tarp rinktinės kandidatų pakviestų ledo ritulininkų 12 žaidžia ir treniruojasi Jungtinėse Amerikos Valstijose, trys – Suomijoje, po du rungtyniauja Latvijoje, Kanadoje ir Danijoje, o po vieną išplėstinio kandidatų sąrašo narį šį sezoną karjeras tęsia Švedijos, Vokietijos, Šveicarijos ir Austrijos jaunimo lygose.

Priminsime, kad praėjusiais metais Lietuvos jaunimo rinktinė varžėsi aukštesniame - IB divizione, tačiau dviejų iškovotų taškų išlikti šiame lygyje neužteko ir lietuviams teko bent metams atsisveikinti su šiuo divizionu.

Lietuvos U-20 rinktinės išplėstinis kandidatų sąrašas:

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi