Sportas

2018.10.05 14:21

„Nevėžio“ klubas ieško naujo vadovo – iš pareigų pasitraukė V. Avižius

LRT.lt2018.10.05 14:21

Vaidotas Avižius klube dirbo nuo šių metų balandžio. Kėdainietis V. Avižius paliko klubą dėl asmeninių priežasčių. Vadovo pareigas laikinai eina projektų vadovas Mindaugas Jozėnas, rašoma LKL pranešime spaudai.  

„Per tą laiką klube visi padarė labai didelių darbų, – sakė V. Avižius. – Pirmiausia suformuota nauja ir gera komanda, kuria tikiu. Dėkoju treneriams už profesionalų darbą.

Taip pat dėkoju visiems, kurie šiuo laikotarpiu buvo šalia komandos: Kėdainių miesto merui, tarybos nariams, LKL vadovybei, ypatingai prezidentui Remigijui Milašiui, Kėdainių verslininkams ir ūkininkams, kurie prisidėjo prie klubo gerovės.

Atsistatydinau dėl nesutapusio požiūrio administracijoje į darbą. Darbas klube vyksta gerai, situacija bei atmosfera komandoje gera, tik kiekvienas darbą matome savaip.

Labai tikiuosi, kad tai nepakenks komandai, nes ji jauna, ambicinga, turi savų tikslų. Visi tikime ja, kad bus geri rezultatai – mano pasitraukimas nėra komandos bėda.“

„Nevėžis“ vasarą pasikeitė iš pagrindų – komandoje liko vienintelis krepšininkas Gabrielius Maldūnas, ta pati trenerių komanda. Per pirmus keturis „Betsafe–LKL“ čempionato turus Kėdainių ekipa dar nepatyrė pergalės skonio.