Sportas

2018.10.04 15:38

Sunkūs kaltinimai už Atlanto privertė Ronaldo praleisti artimiausias rinktinės rungtynes

DELFI.lt 2018.10.04 15:38

Portugalijos rinktinės žvaigždė Cristiano Ronaldo priverstas praleisti artimiausias Portugalijos rinktinės kovas Europos tautų lygoje, o to priežastis – skandalas už Atlanto, kuriame Turino „Juventus“ naujokas kaltinamas merginos išprievartavimu Las Vegase.    

Spalio 11 d. portugalų laukia Europos Tautų lygos kova su Lenkija bei spalio 14 d. draugiškas mačas su Škotija. C. Ronaldo rinktinės kovas praleido ir rugsėjo pradžioje, tada Turino „Juventus“ naujokas norėjo daugiau dėmesio skirti treniruotėms su naująja savo ekipa.

Jau anksčiau rašėme, kad C. Ronaldo kaltinimus metusi moteris nurodo netgi tikslią įvykio datą. Anot jos, futbolininko prievartos auka ji tapo 2009-ųjų birželio 12-ąją. Apie Las Vegase galimai įvykusį incidentą „Spiegel“ leidinys buvo pranešęs dar 2017-aisiais, tačiau dabar atskleista daugiau įvykio aplinkybių.

K. Mayorgos teigimu, su tuo metu Las Vegase viešėjusiu C. Ronaldo ji susidūrė kazino, o vėliau buvo išprievartauta vieno JAV pramogų sostinės viešbučio apartamentuose, kuriuose gyveno portugalas. Kodėl moteris tiek laiko tylėjo? Anot amerikietės, devynerius metus apie incidentą ji nekalbėjo, nes C. Ronaldo „už tylą“ jai sumokėjo 375 tūkst. JAV dolerių.