Sportas

2018.10.04 14:42

„Trakų“ futbolininkai apie rungtynes su „Žalgiriu“: norisi laimėti visada

2018.10.04 14:42

Dar nebuvo nei vieno sezono, kad „Trakų“ futbolo klubas nors kartą nenugalėtų Vilniaus „Žalgirio“. Išskyrus šį. Tiesa, šį sezoną tą padaryti buvo sunkiau, nes kol kas tebuvo dvi galimybės. Ir nepaisant to, kad metai artėja į pabaigą, laukia net trys tarpusavio mūšiai, iš kurių pirmasis jau ketvirtadienį.  

Žaisti su „Žalgiriu“ turbūt nėra pats geriausias laikas, kai pastarasis šluoja visus iš eilės, o patys „Trakai“ per dvejas rungtynes su „Sūduva“ sugebėjo iškovoti vos tašką. Aišku, „Trakai“ nežaidžia taip prastai, kaip rodo turnyrinė lentelė, o žaidžiant neblogai, visada atsiranda galimybė nugalėti ir už save stipresnį.

Jau aišku, kad „Žalgiris“ šį sezoną baigs aukščiau nei „Trakai“, tačiau tai nesumažina riterių ambicijų ir toliau kovoti dėl bronzos. Net jei dabartinė situacija ir nėra pati dėkingiausia.

„Natūralu, kad tik vienas iškovotas taškas su „Sūduva“ per dvejas rungtynes mūsų netenkino. Tuo labiau, kad žaidėme taip, jog nusipelnėme tikrai daugiau. Kita vertus, laiko liūdėti ar nusiminti nėra, todėl laikas žiūrėti į rungtynes su „Žalgiriu“. Žalgiriečiai yra labai geros sportinės formos. Jie su nauju treneriu nepralaimėjo nei vienų rungtynių, o kaip mums seksis su jais, pamatysime“, - sakė „Trakų“ žaidėjas Tomas Švedkauskas.

„Kai nelaimi, natūralu, kad atsiranda slogios nuotaikos. Kita vertus, reikia suprasti, kad žaidėme su stipriu priešininku ir nors norisi laimėti visada, bet reikia suprasti, kad tai yra futbolas ir ne visada pavyksta tai, ko nori. Galime žiūrėti iš kitos pusės - mes nežaidėme blogai, o tai reiškia, kad kaip komanda pasistūmėjome į priekį. Aišku, „Žalgiris“ dabar žaidžia labai gerai, tačiau kaip bus tarpusavio rungtynėse, pamatysime ketvirtadienį“, - kalbėjo „Trakų“ atstovas Vaidotas Šilėnas.

„Trakų“ ir „Žalgirio“ rungtynės vyksta ketvirtadienį 20 val. Lietuvos futbolo federacijos (LFF) stadione.