Naujienų srautas

Sportas2018.10.04 14:33

„Kibirkšties“ trenerių štabą papildė S. Linkevičienė

LRT.lt 2018.10.04 14:33

Buvusi Lietuvos moterų krepšinio rinktinės žaidėja Sandra Linkevičienė papildė Vilniaus „Kibirkšties“ komandą ir tapo vyriausiojo trenerio Valdo Gecevičiaus asistente, rašoma klubo spaudos pranešime spaudai.  

Iš Kretingos kilusi 36-erių metų S. Linkevičienė daugybę metų praleido Vilniaus „Lietuvos telekomo“ komandoje, žaidė Kauno „Viči-Aisčių“, Kursko „Dinamo“ (Rusija), Jekaterinburgo UGMC (Rusija), Vroclavo „Sleza“ (Lenkija) ir „Utenos“ klubuose. Ji yra daugkartinė Lietuvos ir Baltijos lygų čempionė, buvo naudingiausia Lietuvos čempionato žaidėja, moterų Eurolygoje iškovojo bronzos apdovanojimą. 2010 ir 2012 metais ji buvo pripažinta Lietuvos metų krepšininke.

„Komandoje turime daug jaunimo, todėl mums buvo būtinas treneris-asistentas, kuris galėtų dirbti tiek individualiai, tiek dalyvauti treniruočių ir rungtynių procese, tiek padėti vyriausiam treneriui, - sakė „Kibirkšties“ komandos vadovas Dainius Virbickas. - Žinoma, ir rungtynių metų du treneriai yra daug geriau nei vienas, nes būna situacijų, kai vienam viską sužiūrėti tampa tikrai sunku. „Kibirkšties“ treneris V. Gecevičius pats pasirinko asistentę, su kuria, tikimės, pasieksime puikių rezultatų. Sandra daugybę metų žaidė aukštame lygyje, turi daug patirties ir yra Lietuvos moterų rinktinės trenerių štabe“.

„Kibirkšties“ komanda moterų krepšinio lygos sezoną pradės sekmadienį, kai Vilniaus „Ryto“ arenoje 14 val. priims Ukmergės „Vilkmergę“. 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi