Sportas

2018.10.02 15:01

Boksininkas E. Petrauskas jau lapkritį sugrįš į profesionalų ringą

ELTA2018.10.02 15:01

Pasaulis džiugiai sureagavo į boksininko Evaldo Petrausko debiutine pergalę profesionaliame ringe. Ne vienas šio svorio profesionalus boksininkas lietuvyje, kuris neketina mažinti savo tempų profesionaliame ringe, išvydo realią grėsmę.   

Evaldą galima drąsiai vadinti geriausiu paskutinio dešimtmečio Lietuvos boksininku. Praėjusį savaitgalį jis puikiai debiutavo profesionaliame ringe ir jau pirmajame raunde pasiuntė savo priešininką i nokautą. 
 
„Evaldas savo smūgiais pramušė mano gynybą, – po kovos kalbėjo nuo E. Petrausko smūgių Kauno „Žalgirio“ arenoje kritęs ukrainietis Denisas Kaušanas. – Lyg būčiau gavęs iš plytos, tokių stiprių smūgių nebuvau patyręs per visą savo karjerą. Evaldas – tiesiog buldozeris“.
 
Pagrindinis klausimas, kurį girdėjo E. Petrauskas po savo debiutinės kovos: „Kada antra kova?“
 
Atsakymo ilgai laukti nereikėjo. Visam pasauliui E. Petrausko atstovai jau paskelbė naują žinią: sekanti garsiausio Lietuvos boksininko profesionali kova įvyks lapkričio 17 dieną „Siemens“ arenoje Vilniuje.
 
Po sėkmingų derybų su bušido federacija buvo susitarta dėl vienos profesionalaus bokso kovos tarptautiniame „Hero's“ turnyre, kuriame kovos patys geriausi Lietuvos bušido ir KOK meistrai. 
 
E. Petrausko varžovas bus paskelbtas jau artimiausiomis dienomis.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.