Naujienų srautas

Sportas2018.10.02 09:32

Į Slovakiją atvykęs „Vytis“ pasirengęs svarbiausioms kovoms klubo istorijoje

BNS 2018.10.02 09:32

Lietuvos čempionai Kauno „Vyčio“ salės futbolininkai pirmadienį atvyko į Slovakiją, kur jau trečiadienį žais pirmąsias rungtynes UEFA futsalo Čempionų lygos pagrindiniame etape.

Lietuvos čempionai Kauno „Vyčio“ salės futbolininkai pirmadienį atvyko į Slovakiją, kur jau trečiadienį žais pirmąsias rungtynes UEFA futsalo Čempionų lygos pagrindiniame etape.

Pirmą kartą tarp 32 pajėgiausių Europos klubų patekę kauniečiai kartu su Maltos, Slovakijos ir Azerbaidžano komandomis varžysis dėl vienintelio kelialapio į Elitinį etapą.

Spalio 3 d. „Vytis“ susitiks su pagrindiniais grupės favoritais Azerbaidžano rinktinės pagrindu suburta „Araz Naxcivan“ ekipa. 2010 ir 2014 m. būsimieji lietuvių varžovai užėmė trečiąją vietą tuomet UEFA Futsal Cup pavadinimu vykusiame prestižiniame turnyre.

Spalio 4 d. „Vyčio“ laukia akistata su grupės šeimininkais slovakų „Lučenec“, o paskutinėse rungtynėse šeštadienį teks išmėginti jėgas su Maltos čempione „Valletta“.

Į prie Vengrijos sienos esantį Lučeneco miestą Lietuvos čempionai ir taurės laimėtojai atvyko autobusu. Šią vietą pasiekti lėktuvu itin nepatogu – reikėtų su persėdimu skristi į Bratislavą ar Budapeštą bei dar bent keletą valandų važiuoti autobusu.

Į Slovakiją „Vytis“ išvyko sekmadienio naktį, o galutinį kelionės tikslą pasiekė pirmadienio popietę. Įsikūrę viešbutyje futbolininkai kelias valandas ilsėjosi bei vakare surengė lengvą treniruotę nedidelėje viešbučio aikštėje, kurios pagrindinis tikslas – išsijudinti po kelionės.

Antradienį „Vytis“ turės galimybę treniruotis Lučeneco arenoje, kur ir vyks visos aštuntos grupės rungtynės.

Slovakijoje Kauno klubo sudėtis bus kiek pasikeitusi – komandai teko atsisveikinti su Kolumbijos rinktinės nariu Andresu, taip pat komandoje neliko Eisvino Utyro. Tiesa, jų vietos neliko tuščios – buvo pasirašytos sutartys su brazilais Barbosa ir Matsumoto.

Permainų neišvengta ir trenerių štabe. Abipusiu susitarimu buvo nutraukta sutartis su ukrainiečių treneriu Pavelu Pikalovu, o „Vyčio“ vairą perėmė garsus Brazilijos treneris Luciano Mistura. Šis specialistas yra dirbęs vyriausiuoju treneriu keliose Brazilijos aukščiausios lygos komandose, taip pat treniravęs Brazilijos studentų rinktinę. Tokio lygio specialistas mūsų šalies futsalo klubų dar niekada nebuvo treniravęs.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi