Sportas

2018.09.27 11:52

Į Prienus ir V. Šeškų ranka mojantis LaVaras toliau įsitikinęs, kad visi jo sūnūs žais „Lakers“

DELFI.lt2018.09.27 11:52

Garsusis tetušis ir jo propaguojamas krepšinis dar kartą sugrįžo į Lietuvą. Šių metų pradžioje realybės šou „Ball In The Family” dalyviai su trenksmu atvyko į šalį lydimi gausybės televizijos kamerų, o Vilniaus oro uoste skandalingąją šeimyną pasitiko gausybė Lietuvos žurnalistų. Šį kartą Ballų šeimos atvykimas nebuvo toks pompastiškas.

LaVaras Ballas į Lietuvą atsivežė iš jaunų amerikiečių krepšininkų sudarytą komandą, kurioje, kaip galima buvo numanyti, pagrindinius vaidmenis atlieka ekscentriškojo verslininko sūnūs.

Trečiadienio vakarą LaVaro šiemet įkurtos Jaunimo krepšinio asociacijos (JBA) jungtinė komanda susitiko su Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) rungtyniaujančiais „Sintek-Jonava“ krepšininkais.

Rungtynes be gynybos, kurias pagal oficialų protokolą stebėjo 1000 žiūrovų (t. y. mažiau pusė, nei krepšinio rungtynių metu gali sutalpinti Jonavos arena), rezultatu 144:140 (42:34, 31:27, 32:37, 39:42) laimėjo šeimininkai.

Kaip įprasta, abu L. Ballo sūnūs rungtynėse rinko įspūdingą statistiką.

LiAngelo į jonaviečių krepšį įmetė 40 taškų, pataikęs 10 dvitaškių iš 19, 6 tritaškius iš 15, 2 baudos metimus iš 6, atkovojo 10 ir perėmė 5 kamuolius.

Jo jaunesnysis brolis įmetė 35 taškus, 9 dvitaškius iš 16, 4 tritaškius iš 10, 5 baudos metimus iš 5, atliko 12 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo 7 kamuolius.

Rungtynių pertraukos metu bendraudamas su Krepšinis.lt, LaVaras Ballas pasidžiaugė savo paties inicijuotu JBA projektu. Pasak jo, jaunimo komanda keliauja po pasaulį ir turi puikią progą pademonstruoti savo sugebėjimus.

BNS nuotr.

„Ball In The Family“ pagrindinė žvaigždė dar kartą pakartojo, kad siekia vienintelio tikslo – pamatyti savo atžalas stipriausiojo pasaulio lygoje.

„Mes jau dabar esame profesionalai, mano berniukai yra profesionalai. Manęs nedomina galimybė žaisti Europoje ar kur kitur. Mano tikslas, kad mano berniukai žaistų NBA”, – daug kartų sakytą frazę pakartojo LaVaras Ballas.

Tiesa, kol kas ne viskas klostosi pagal suplanuotą scenarijų. Šiemet pateikęs paraišką dalyvauti NBA naujokų biržoje LiAngelo Ballas taip ir neišgirdo savo vardo, o krepšinio ekspertai ir ateityje nemato viduriniojo LaVaro sūnaus NBA.

„Man tai nerūpi, nieko blogo nenutiko. Mano vizija, kad visi mano sūnūs žaistų NBA ir žaistų Los Angelo „Lakers” komandoje. Nesvarbu, kada tai atsitiks, tikslas yra vienas – visi trys „Lakers”, –savo svajonių neatsisako tėvas Ballas. Iki šiol yra išsipildžiusi tik jo vizijos dalis – „Lakers“ atstovauja vyriausiasis LaVaro sūnus Lonzo.

LaVaras Ballas taip pat prisiminė nemaloniai pasibaigusį bendradarbiavimą su Prienų-Birštono „Vytauto“ komanda, jau pakeitusia pavadinimą į „Skycop“.

AFP/Scanpix nuotr.

Po amerikiečių išvykimo Prienų komandos treneris Virginijus Šeškus neslėpė, kad Ballų buvimas komandoje jam sukėlė kančias, apgailestavo, kad šeimynėlė nevertino komandos pastangų jiems padėti ir siekė įvesti į Prienų ekipą chaosą.

„Susinervindavau vos išgirdęs Ballų pavardę“, – gegužę Krepšinis.lt sakė 51-erių specialistas.

LaVaras Jonavoje tikino, kad absoliučiai nesidomi, kaip šiuo metu sekasi buvusiai jo sūnų komandai. Anot amerikiečio, tam jis neturi laiko.

„Neturiu jokių sentimentų. Tai yra praeitis. Nenoriu gręžiotis atgal. Visi žino, kaip mes išsiskyrėme ir mano nuomonę apie jį (V. Šeškų – Krepšinis.lt)

Jis neturėjo taip kalbėti apie mane ir mano berniukus. Jis turi rūpintis savo komanda ir savo reikalais, nekalbėti negatyvių dalykų apie mane. Kaip ir aš dabar – rūpinuosi JBA lyga ir savo reikalais. Ir aš gerai leidžiu laiką“, – su plačia šypsena veide kalbėjo LaVaras.

Ballai Lietuvoje planuoja sužaisti dar dvejas rungtynes.

Su Jonavos krepšininkai JBA jaunimas dar kartą susitiks šeštadienį Jonavoje vyksiančiame draugiškame keturių ekipų turnyre. „Sintek-Jonavos“ ir JBA lygos rinktinės dvikova vyks šeštadienį Jonavos arenoje. Dar vienas rungtynes Ballai žais ateinantį pirmadienį Alytuje su vietos „Dzūkija“.

Primename, kad prieš vizitą į Lietuvą JBA lygos komanda pirmąsias rungtynes sužaidė Danijoje. Ten LaVaro Ballo treniruojami krepšininkai 120:118 įveikė aukščiausios Danijos krepšinio lygos Svendborgo „Rabbits“ klubą.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.