Naujienų srautas

Sportas2018.09.24 21:00

„Raptors“ veteranu tapęs J. Valančiūnas žada spardyti užpakalius varžovams

15min.lt 2018.09.24 21:00

Naujas NBA sezonas prasidės tik spalio 16 dieną, tačiau dauguma atsinaujinusių lygos komandų jau prisistatinėja žiniasklaidai. Savo atvirą dieną žurnalistams surengė ir „Toronto Raptors“ klubas su Jonu Valančiūnu, kuris netikėtai tapo komandos veteranu. Sunku patikėti, bet 26-erių lietuvis yra ilgiausiai klubui priklausantis žaidėjas.

Didžiausią dėmesį Toronto žiniasklaida skyrė pristatytiems naujiems žaidėjams – Kawhi Leonardui ir Danny Greenui.

Dramatiškai „San Antonio Spurs“ ekipą palikęs K. Leonardas žurnalistus nustebino nuotaikingu prisistatymu ir net nuoširdžiu juoku, kuris nebūdingas santūriam žaidėjui.

Jonas Valančiūnas dar buvo apsnūdęs: „Baisiai anksti ir aš labai noriu miego, bet viskas dėl jūsų, sirgaliai.“

Lietuvis pagyrė naują komandos trenerį Nicką Nurse`ą: „Jis gyvena krepšiniu. Be to, jis puikus psichologas, žino, kaip prieiti prie žaidėjų, kaip jiems geriau viską paaiškinti ir juos motyvuoti.“

J. Valančiūnas šmaikštavo, kad Toronto klubas turi neblogą priekinę liniją: „Mes su Gregu Monroe galime išspardyti užpakalius.“

Žurnalistai pastebėjo, kad šeštus metus su „Raptors“ pradedantis 26-erių J. Valančiūnas yra ilgiausiai komandoje esantis žaidėjas. Jis komandoje debiutavo kartu su Kyle`u Lowry, tačiau „Raptors“ dar prieš tai metus turėjo teises į lietuvį, kuris žaidė tuometiniame Vilniaus „Lietuvos ryte“.

„Pirmieji žmonės, kuriuos čia sutikau atvykęs, buvo Dwane`as Casey ir DeMaras DeRozanas. Liūdna jų netekti, bet toks gyvenimas. Turi judėti į priekį“, – kalbėjo lietuvis.

J. Valančiūnas tikino, kad šiai komandai reiks viską įrodyti aikštėje: „Galime kalbėti daug ką. Turime gerą komandą ant popieriaus. Turime gerus žaidėjus visose pozicijose – metikus, įžaidėjus, neblogus centrus. Galime daug nuveikti, bet turime tai įrodyti.“

Anksčiau vienas kitam į atlapus aikštėję kibę J. Valančiūnas ir G. Monroe dabar turės dirbti kartu.

„Taip, mes anksčiau turėjome konfliktų. Jis kietas vyrukas. Niekada nenusileidžia ir aš niekada nenusileidžiu. Turėsime progą žaisti kartu. Tai smagu. Galime išspardyti kieno nors kito užpakalį“, – juokėsi uteniškis.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi