Sportas

2015.09.08 13:45

J. Valančiūnas džiaugiasi kūno pokyčiais

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė sulaukė paskutinio nario. Ketvirtadienį rytinėje treniruotėje Klaipėdoje su komanda sportavo ir Jonas Valančiūnas.

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė sulaukė paskutinio nario. Ketvirtadienį rytinėje treniruotėje Klaipėdoje su komanda sportavo ir Jonas Valančiūnas.

NBA vasaros lygoje liepos viduryje žaidęs krepšininkas antradienio naktį grįžo į Lietuvą ir iš karto prisijungė prie nacionalinės komandos.

Nors jo Lietuvoje buvo laukiama anksčiau, Toronto „Raptors“ pasinaudojo galimybe J. Valančiūną į stovyklą išleisti tik tada, kai tai liepia NBA taisyklės – likus 5 savaitėms iki Europos čempionato.

„Tai jų sprendimas. Jie moka pinigus, o aš darau tai, ką liepia, – „Raptors“ veiksmus komentavo J. Valančiūnas. – Galbūt rinktinės treneris norėjo, kad stebėčiau treniruotes, tačiau atsitiko kaip atsitiko.“  

J. Valančiūnas tvirtino būdamas už Atlanto palaikęs ryšius su rinktinės treneriais, todėl jaučia rinktinės pulsą.

Anot komandos vyriausiojo trenerio Jono Kazlausko, J. Valančiūnui nebus sudaromas specialus treniruočių planas.

„Jis treniruosis kartu su visais, – žurnalistams Klaipėdoje sakė J. Kazlauskas. – Aišku, turime atsižvelgti į jo individualias savybes ir tai gerinti, bet dabar jam reikia pasivyti likusią komandą“.

Ar J.Valančiūnas spės tai padaryti? „Žiūrėsime, koks jis gabus“, – šyptelėjo J. Kazlauskas.

J. Valančiūnas Klaipėdoje pasirodė ne tik pakeitęs išvaizdą – trumpai nusikirpęs plaukus ir užsiauginęs barzdą, bet ir akivaizdžiai sustiprėjęs. Jau NBA Vasaros lygoje jį stebėję žurnalistai atkreipė dėmesį, kad vidurio puolėjas pridėjo bent 5 kilogramus raumenų.

J. Valančiūnas šio skaičiaus Lietuvoje nepatvirtino, tačiau sakė besidžiaugiantis kūno pokyčiais.

„Aš patenkintas tuo, kas vyksta. Pridėjau svorio, jėgos, tai tik į naudą“, – sakė J. Valančiūnas.

Rinktinės nariai į Klaipėdą persikėlė nuo trečiadienio. Uostamiestyje jie sportuos iki rugpjūčio 10 dienos.

Jau rugpjūčio 5-ąją lietuviai Kėdainiuose žais pirmas draugiškas rungtynes su Belgijos rinktine. Rugpjūčio 6 d. lietuviai su tais pačiais varžovais jėgas išmėgins Kauno sporto halėje.