Naujienų srautas

Sportas2018.09.16 15:41

Po rekomendacijos atšaukti RUSADA suspendavimą atsistatydino WADA komiteto narė

BNS 2018.09.16 15:41

Olimpinė čempionė Beckie Scott, viena garsiausių judėjimą prieš dopingą palaikančių sportininkių, atsistatydino iš Pasaulinės kovos su dopingu agentūros (WADA) komiteto, kuris rekomendavo atšaukti Rusijos antidopingo agentūros (RUSADA) suspendavimą.

B. Scott naujienų agentūrai „The Associated Press“ sakė, kad pasitraukė iš agentūros Reikalavimų laikymosi komiteto (CRC), kurį iš viso sudaro šeši nariai.

Tokį žingsnį buvusi Kanados slidininkė žengė, kai WADA pakeitė kai kuriuos griežčiausius reikalavimus, kurios RUSADA privalo įvykdyti, kad būtų atšauktas beveik prieš trejus metus paskelbtas suspendavimas.

WADA vykdomasis komitetas kitą savaitę spręs, ar pritarti komiteto rekomendacijai.

Agentūra sušvelnino reikalavimą, kad Rusija sutiktų su kanadiečių teisininko Richardo McLareno parengtos ataskaitos išvadomis, jog šalyje valstybės lygiu buvo vykdoma sportininkų dopingo programa, padėjusi jiems iškovoti olimpinių medalių.

Rusija taip pat sutiko pateikti duomenų ir dopingo mėginių, kurie galėtų patvirtinti teigiamus testų rezultatus, tačiau konkreti data, kada ji tą turės padaryti, nenustatyta.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi