Naujienų srautas

Sportas2018.09.12 15:49

Vaikščioti nebegalinti Vokietijos dviračių sporto žvaigždė K. Vogel: esu pasirengusi naujam gyvenimui

ELTA 2018.09.12 15:49

Olimpinė ir pasaulio čempionė Vokietijos treko dviratininkė Kristina Vogel, kuri buvo paralyžiuota po skaudžios avarijos treniruotės metu birželio mėnesį, teigė, kad yra pasirengusi naujam gyvenimui, skelbia „Reuters“.

Ji taip pat pridūrė, kad po nelaimės neturėjo jokio ryšio su Olandijos dviratininke, su kuria susidūrusi ji patyrė traumą.

11 kartų pasaulio čempionė konferencijoje Berlyno (Vokietija) ligoninėje teigė, kad jau susitaikė su faktu, kad ji nebegalės vaikščioti. „Pasakiau sau „kvėpuok, kvėpuok, kvėpuok“ ir tada patikrinau koją“, – akimirkas po susidūrimo prisiminė K. Vogel, taip pat patyrusi rimtas krūtinės ir nugaros traumas.

27-erių metų K. Vogel ištvėrė nugaros ir krūtinės operacijas, o kad liks paralyžiuota paskelbė prieš keletą dienų.

K. Vogel pabrėžė, kad nei Olandijos dviratininkė, su kuria įvyko incidentas, nei Olandijos dviračių sporto federacija su ja nesusiekė. 

„Neturėjau jokio ryšio su ta dviratininke. Iš Olandijos į mane niekas nesikreipė. Ašaros čia nepadės. Yra kaip yra“, – sakė K. Vogel.

Vokietijos sportininkė, net ir po tokios skaudžios nelaimės, išliko kovinga.

„Esu pasirengusi priimti šį iššūkį ir padaryti viską, ką galiu. Noriu sugrįžti į gyvenimą, neatsižvelgiant į man suteikiamą pagalbą. Turiu pasinaudoti ta jėga, kurią turėdavau varžybose ir ją panaudoti gyvenimui“, – sakė tituluota dviratininkė.

2009 metais K. Vogel jau buvo patyrusi sunkią traumą, susidūrusi su mikroautobusu. Tuomet ji dvi dienas išbuvo komoje. Nepaisant to, ji sėkmingai grįžo į treką ir 2012 metais iškovojo aukso medalį Londono olimpinėse žaidynėse.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi