Naujienų srautas

Sportas2018.09.10 15:02

Vilniaus „Ryto“ jaunimo programą papildė du perspektyvūs aukštaūgiai

LRT.lt 2018.09.10 15:02

Vilniaus „Ryto“ klubas sustiprino savo sudėtį dviem perspektyviais aukštaūgiais. Sostinės komanda pasirašė ilgalaikes sutartis su vidurio puolėju Ernestu Naruševičiumi bei sunkiuoju krašto puolėju Eriku Jermolajevu. Vilniečiai į jaunimo programos štabą taip pat pasikvietė sostinėje jau praeityje dirbusį Aurimą Jasilionį, teigiama klubo pranešime.

Šiemet 17-mečiai E. Naruševičius ir E. Jermolajevas padėjo „Ryto“ ekipai triumfuoti Eurolygos jaunimo pirmenybėse, o praėjusią savaitę atstovavo Lietuvos rinktinei, kuri sužaidė draugišką mačą su Suomija.

„Džiaugiamės susieję savo ateitį su dar dviem perspektyviais žaidėjais, kurie užaugo „Ryto“ sistemoje, – teigė klubo sporto direktorius Linas Kleiza. – Manau, kad jie dar labiau sustiprins mūsų jaunimo gretas ir ateityje turės visas galimybes įrodyti savo vertę bei atstovauti pagrindinei komandai.“

„Lietuvos ryto“ jaunimo komanda, BNS nuotr.

Sostinės klubas rūpindamasis Vilniaus krepšinio piramide sustiprino ne tik žaidėjų gretas, bet ir trenerių štabą. Nuo šiol „Ryto“ jaunimo programos koordinatoriumi taps A. Jasilionis, kuris užims ir individualių įgūdžių trenerio pareigas.

„Labai smagu sugrįžti į Vilnių, kuriame turime labai daug pajėgaus jaunimo, – džiaugėsi A. Jasilionis. – Ketiname toliau sunkiai dirbti, ieškoti pačių geriausių ir auginti krepšininkus pagrindinei sostinės ekipai bei Lietuvos rinktinei.“

Praėjusiais metais abu krepšininkai rungtyniavo RKL ir atstovavo „Rytas-2“ ekipai, o A. Jasilionis į Vilnių sugrįžta po sezono „Vyčio“ komandoje, kurioje užėmė vyriausiojo trenerio pareigas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi