Naujienų srautas

Sportas2018.09.08 09:06

Tautų lygos debiute stebinęs A. Novikovas: buvome verti mažiausiai lygiųjų

Pirmosios UEFA Tautų lygos turnyro rungtynės Lietuvos rinktinėms žaidėjams nebuvo sėkmingos – rezultatu 0:1 teko pripažinti Serbijos ekipos pranašumą. Tačiau varžovams ši pergalė nebuvo lengva: lietuviai sukūrė ne vieną pavojingą situaciją, o prie Serbijos gynybos draskymo daug prisidėjo Arvydas Novikovas.

Jau pačią pirmą minutę Lietuvos ekipa privertė smarkiau plakti savo sirgalių širdis: prieš vartus atsidūrė Fiodoras Černychas ir A. Novikovas, tačiau mėginimas prasibrauti pro serbų vartininką buvo nesėkmingas.

Dar už kelių minučių A. Novikovui ir vėl pavyko įsiveržti į priešininkų baudos aikštelę, tačiau Serbijos rinktinės vartininkas Marko Dmitrovičius buvo greitesnis – jam pavyko pirma pagriebti kamuolį.

Dar vienas lietuvių atakų uraganas laukė likus 15 minučių iki varžybų pabaigos. Tuomet Lietuvos rinktinė surengė dar vieną įspūdingą ataką: po nesėkmingo serbų bandymo atakuoti A. Novikovas perėmė kamuolį ir perdavė jį F. Černychui, tačiau jo smūgis buvo netikslus ir kamuolys praskriejo prie pat vartų.

„Manau, kad mes sukūrėme daug progų ir antrą kėlinį žaidėme geriau nei serbai. Manau, kad buvome verti mažiausiai lygiųjų“, – po rungtynių LRT.lt sakė futbolininkas.

E. Blaževič/LRT.lt

A. Novikovas pasižymėjo ir gynyboje. 81-ą minutę dėl saugo kibaus gynybos stiliaus teisėjas fiksavo pražangą prieš Aleksandrą Kolarovą ir parodė Lietuvos rinktinės saugui geltoną kortelę.

„Aš manau, kad nebuvo geltonos kortelės, nes kamuolys ėjo į užribį. Be to, tai lyg ir buvo pirma mano bauda. Nebuvau vertas geltonos kortelės“, – teigė futbolininkas.

Šįkart nepavyko, tačiau ar A. Novikovui pavyks pralaužti varžovų gynybą, pamatysime jau pirmadienį.

Rungtynes Juodkalnija – Lietuva galėsite stebėti tiesiogiai per LRT TELEVIZIJĄ ir naujienų portale LRT.lt nuo 21.30 val.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi