Naujienų srautas

Sportas2018.09.07 19:39

Lietuvos futbolo rinktinės dvikova su Serbija – penktadienio vakarą per LRT

Penktadienį Lietuvos futbolo rinktinė rungtynėmis Vilniuje su Serbija pradeda kovas naujajame UEFA Tautų lygos turnyre. Lietuvių dvikovą su Serbija nuo 21.30 val. transliuos LRT TELEVIZIJA ir LRT.lt.

Turnyro formatas naujas – visos 55-ios Europos Futbolo asociacijai UEFA priklausančios rinktinės buvo suskirstytos į keturis divizionus pagal jų užimamas vietas reitinguose. Kiekvienas divizionas suskirstytas į keturias grupes. A divizione žaidžia stipriausios rinktinės, o D – silpniausios. Grupės nugalėtojas pakils į aukštesnį divizioną, o paskutinė komanda iškris į žemesnį.

Lietuvos rinktinė pateko į trečio pagal pajėgumą Tautų lygos C diviziono 4-ą grupę su Serbija, Rumunija ir Juodkalnija.

Be to, kiekvienos grupės nugalėtojai turės galimybę pakovoti dėl kelialapio į Europos čempionatą. Tiesa, jei grupėje nugalėjusi rinktinė pateks į čempionatą kitąmet vyksiančios atrankos metu, jos vietą užims kita stipriausia rinktinė toje grupėje.

 „Turnyras buvo sugalvotas užpildyti tarpus po svarbių turnyrų. Kai čempionatai baigdavosi, rinktinės žaisdavo daug neoficialių rungtynių, todėl tai pastebėjusi UEFA pagalvojo, kad reikia užpildyti tuos tarpus tarp čempionatų, motyvuoti komandas ir rengti šį turnyrą kas dvejus metus. Rudenį komandos sužais tarpusavyje, o kitų metų birželį paaiškės Tautų lygos taurės laimėtojas“, – apie turnyrą laidoje „Labas rytas, Lietuva“ pasakojo LRT sporto prodiuseris Ramūnas Grumbinas.

Tiesioginė rungtynių tarp Lietuvos ir Serbijos rinktinių transliacija – penktadienio vakarą 21.30 val. per LRT TELEVIZIJĄ ir portale LRT.LT.  Rungtynes komentuos Paulius Jakelis ir Nerijus Kesminas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi