Naujienų srautas

Sportas2013.07.31 12:44

J. Valančiūnas trečiadienį prisijungia prie rinktinės

Lietuvos vyrų rinktinė trečiadienį vakare sulauks paskutinio komandos nario Jono Valančiūno.

Lietuvos vyrų rinktinė trečiadienį vakare sulauks paskutinio komandos nario Jono Valančiūno.

NBA vasaros lygoje Toronto „Raptors“ ekipos marškinėlius vilkėjęs 21 metų 213 cm ūgio vidurio puolėjas praėjusią naktį grįžo į Lietuvą ir prisijungs prie treniruočių stovyklą Klaipėdoje rytoj pradedančios Lietuvos rinktinės.

Jono Kazlausko auklėtiniai vakar baigė treniruočių stovyklą Kaune ir šiandien turi laisvą dieną. Rytoj rinktinės kandidatai kibs į darbą Klaipėdoje.

„Valančiūnas jau grįžo į Lietuvą ir rytoj kartu su komanda dalyvaus treniruotėje. Kiek intensyviai jis sportuos po sunkios kelionės, nuspręs treneriai“, – tinklalapiui „BasketNews.lt“ tvirtino rinktinės atstovas spaudai Linas Kunigėlis.  

Nacionalinės komandos treneriai vylėsi, kad J. Valančiūnas prie rinktinės prisijungs dar liepos 21-22 d., vos pasibaigus NBA vasaros lygos kovoms. Tačiau sutartį su vidurio puolėju turintis „Raptors“ klubas nesielgė geranoriškai ir J. Valančiūnui išvykti į rinktinę leido tik paskutinę akimirką.

Pagal FIBA ir NBA sutartį, stipriausios pasaulio lygos klubai privalo žaidėjus į nacionalines komandas išleisti ne vėliau, nei likus penkioms savaitėms iki čempionato pradžios.

Tokia „Raptors“ klubo pozicija supykdė Lietuvos rinktinės strategą Joną Kazlauską, kuris viešai pareiškė, kad pasibaigus vasaros lygos kovoms „J. Valančiūnas Kanadoje nieko neveikia, užuot prisijungęs prie rinktinės ir bent jau stebėjęs šios treniruotes.“

Nacionalinei komandai pratybos Klaipėdoje bus jau trečioji treniruočių stovykla, pasirengimo Europos čempionatui etape. Pirmąsias kontrolines rungtynes Lietuvos krepšininkai žais rugpjūčio 5 d. Kėdainiuose, naujoje miesto arenoje, su Belgijos rinktine. Bilietų į šį mačą jau senokai nėra.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi