Naujienų srautas

Sportas2018.09.06 14:20

D. Adomaitis: tokiais renginiais „Rytas“ turi rodyti pavyzdį visam Vilniui

LRT.lt 2018.09.06 14:20

Vilniaus „Ryto“ krepšinio klubas šį savaitgalį visus sostinės sirgalius kviečia atidaryti krepšinio sezoną prie „Siemens“ arenos, o susirinkusių aistruolių laukia visas būrys pramogų. Vyriausiasis klubo treneris Dainius Adomaitis pabrėžė tokių renginių svarbą ir teigė, kad „Rytas“ privalo rodyti pavyzdį visiems sostinės gyventojams ir suartinti Vilniaus bendruomenę krepšinio pagalba.

Šį šeštadienį prie „Siemens“ arenos ir vėl sugrįš šurmulys bei kamuolio dūžiai, nes „Rytas“ skelbs krepšinio sezono pradžią, o jaunieji žaidėjai kausis dėl gausybės „3x3“ turnyro prizų bei rėmėjų dovanų.

Savo ištikimiausius sirgalius prie didžiausios sostinės arenos aplankys vyriausiasis „Ryto“ bei Lietuvos rinktinės treneris D. Adomaitis bei visi pagrindinės komandos žaidėjai.

„Turime rodyti pavyzdį visai Vilniaus bendruomenei ir tokiais renginiais skatinti susiburti į vieną vietą, pasimėgauti vienas kito draugija bei pasidžiaugti mus visus vienijančiu krepšiniu, – į renginį šeštadienį kvietė D. Adomaitis. – Aistruoliai turi puikią galimybę pamatyti naujojo sezono komandą, su ja susipažinti bei perduoti savo artėjančio sezono palinkėjimą.“

Renginyje sirgaliai turės ne tik galimybę nusifotografuoti ar pakalbinti žaidėją, bet ir palyginti savo taiklumą su Mindaugo Girdžiūno bei Deivido Sirvydžio rezultatais. Minėtieji krepšininkai apie 13 val. atvyks prie „Dr. Dish“ kamuolių šaudymo mašinos ir užfiksuos rodiklį, kurį turės šansą pagerinti visi susirinkę, o tai padarę laimės išskirtinių klubo bei rėmėjų prizų.

„Norime atidaryti sezoną su savo ištikimiausiais sirgaliais, todėl su nekantrumu laukiame šeštadienio, – apie būsimą šventę kalbėjo M. Girdžiūnas. – Kviečiame visus, kurie myli Vilniaus krepšinį susirinkti ir pabūti kartu.“

Organizuodamas šią šventę Vilniaus klubas atlieka ir socialinę pareigą – beveik viso renginio metu šalia „Siemens“ arenos veiks Nacionalinio kraujo centro palapinė, kurioje bus galimybė padovanoti kraujo tiems, kam to labiausiai reikia.

Aistruoliai šeštadienio šventėje sulauks ir taip ilgai lauktos naujosios atributikos kolekcijos, kurią pristatys žaviosios „Rytas Dance Team“ merginos. Negana to, šokėjos surengs ir atvirą treniruotę, kurioje žada gerą nuotaiką bei galimybę ateityje papildyti pagrindinę šokėjų komandą.

Renginį nuotaiką palaikys vilniečiams puikiai pažįstamas Jonas Radzevičius, o išskirtinius medalius turnyro nugalėtojams įsteigė „Sport Cup“.

„Rytas“ sezono atidarymo šventę organizuoja bendradarbiaudamas su Sostinės krepšinio mokykla (SKM),  Vilniaus krepšinio mokykla (VKM) bei Sostinės krepšinio lyga (SKL), o prizus įvairių amžiaus grupių turnyro nugalėtojams bei dalyviams įsteigė turnyro draugai „Gealan“, „Lay‘s“, „Nuts About“, „Apollo“, „Kamikadzė“, „7 Pack“, „Oetker“, „Sport Cup“, „Riedis.lt“, „7 Day‘s“, „Impuls“, „Vilniaus paukštynas“ ir kiti.

Šventės programa:

    11.00 Turnyro 3x3 pradžia (prie „Siemens“ arenos)

    11.30-12.30 Atvira Vilniaus „Ryto“ krepšininkų treniruotė („Ryto“ arena)

    13.00–13.30 Vilniaus „Ryto“ krepšininkai susitiks su šventės dalyviais, o tuo pačiu vyks „Dr. Dish“ konkursas su Mindaugu Girdžiūnu ir Deividu Sirvydžiu (prie „Siemens“ arenos)

    13.00–15.00 Atvira šokėjų treniruotė („Ryto“ arena)

    15.00–16.00 „Rytas Dance Team“ pasirodymas, atributikos pristatymas, „3x3“ turnyro dalyvių apdovanojimai.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi