Naujienų srautas

Sportas2018.09.06 12:53

Klaipėdos „Atlanto“ trenerio pareigas perima puolėjas T. Labukas

15min.lt 2018.09.06 12:53

Iš krizės neišbrendantis Klaipėdos „Atlantas“ po vyriausiojo trenerio pasitraukimo pamainos jam nesurado, todėl komandai laikinai vadovaus Tadas Labukas, skelbia „Vakarų ekspresas“.

15min ketvirtadienį ryte su „Atlanto“ vadovu Vaciu Lekevičiumi susisiekti nepavyko.

Algimantas Briaunys pratrūko po prieš dvi savaites patirto pralaimėjimo 0:4 „Kauno Žalgiriui“.

„Man tiesiog gaila „Atlanto“ vardo. Ši komanda laikosi tik ant entuziastų ir niekam šiuo metu nereikalingų futbolininkų arba klaipėdiečių pečių. Mes kaip užkoduoti, vis dar nenorime išeiti. Įsivėlėme į tą avantiūrą. Vieni rusai, antri rusai... Čia kažkokia nesąmonė. Geriau jau juos išvis išvaryti lauk“, – savo nuomonę tada rėžė A. Briaunys.

„Vakarų ekspresui“ Vacys Lekevičius apie susidariusią situaciją kalbėjo: „Intensyviai ieškau vyriausiojo trenerio. Noriu į komandą susigrąžinti Vladimirą Tunkiną. Rimtas žmogus, geras treneris. Neatmetu galimybės, kad į klubą sugrįš ir Algimantas Briaunys. Jis pats apie sugrįžimą pas miesto merą kalbėjo.

Kol yra tokia situacija, paprašiau vyrams treniruotėse laikinai pavadovauti Tado Labuko. Pirmadienį mus priėmė ir išklausė mūsų bėdas miesto meras Vytautas Grubliauskas. Kad įvyko šis susitikimas, jau yra gerai. Gavome namų darbų. Tikimės su miesto valdžios pagalba išbrisime iš krizės.“

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi