Naujienų srautas

Sportas2018.09.05 19:42

Kauno „Žalgirio“ krepšininkams sukurti nauji žaidybiniai marškinėliai

LRT.lt 2018.09.05 19:42

Naujojo sezono nekantriai laukiantys Kauno „Žalgirio“ krepšininkai jį pasitinka ne tik su naujomis viltimis bei naujais veidais komandoje, tačiau ir naujomis aprangomis, kurios buvo sukurtos atsižvelgiant į pačių krepšininkų pageidavimus, teigiama pranešime spaudai.

„Zalgirisshop.lt“ direktorius Mindaugas Narijauskas atskleidė, kad naujosios „Žalgirio“ aprangos buvo gaminamos ne tik atsižvelgiant į žalgiriečių poreikius, bet ir dėl palankesnių kainų aprangas norėsiantiems įsigyti gerbėjams.

„Artėjantį sezoną žalgiriečiai vilkės lietuvių gamintojo aprangas, kurios buvo kurtos pagal specialų užsakymą, atsižvelgiant į krepšininkų pageidavimus. Naujas aprangas nusprendėme gaminti ir atsižvelgdami į kainą. Ji bus mažesnė nei ankstesnį sezoną, tad gerbėjai galės kur kas pigiau įsigyti žalgiriečių žaidybinius marškinėlius“, – kalbėjo „Zalgirisshop.lt“ direktorius.

M. Narijauskas taip pat džiaugėsi praplėstu „Zalgirisshop.lt“ asortimentu, kuris turėtų įtikti net išrankiausiems gerbėjams.

„Nuo kito sezono dar labiau praplėsime asortimentą – bus galima įsigyti ir „Žalgirio“ krepšininkų treningus, su kuriais žalgiriečiai žengia į areną. Prekyboje jau pasirodė laisvalaikio marškinėliai, kuriais krepšininkai taip pat puošis sezono metu. Prasidėjus Eurolygos rungtynėms, pasirodys ir daugiau naujų produktų mūsų parduotuvėse: naujos kepurės, nauji bliuzonai. Sezoną pasitinkame tikrai atsinaujinę ir tikimės, jog tai įvertins mūsų pirkėjai bei „Žalgirio“ gerbėjai“, – sakė „Zalgirisshop.lt“ vadovas.

Tiesa, ne visa produkcija bus vietinė. Dalį gaminių „Žalgirio“ komandai tieks kiti pasaulyje žinomi gamintojai iš užsienio.

„Lietuvos įmonės gali pagaminti ne visą produkciją. Dalį produkcijos mums tieks kiti pasaulyje gerai žinomi gamintojai. Tiek sportinių batelių, tiek kuprinių ar kelioninių krepšių mes neturime galimybės pasigaminti mūsų šalyje, todėl tenka dairytis ir į užsienio rinką“, – atskleidė pašnekovas.

Be to, ant žaidybinių marškinėlių nebelieka aprangos gamintojo ženklo, tad jo vietoje atsiranda galimybė parduoti naują reklaminę poziciją.

„Kadangi žaidybinius marškinėlius „Žalgiris“ kūrėsi pagal specialų užsakymą, tad gamintojo ženklo ant marškinėlių nėra. Taip automatiškai atsirado nauja reklaminė pozicija, kurią gali įsigyti potencialūs komandos rėmėjai“, – naujas galimybes atskleidė M. Narijauskas.

Komandos gerbėjai naujomis aprangomis pasipuošusius žalgiriečius pirmą kartą galės išvysti jau rugsėjo 22 dieną, kuomet „Žalgirio“ arenoje bus duotas startas „Betsafe–LKL“ kovoms.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi