Sportas

2018.09.05 16:38

LFF pradeda bendradarbiavimą su R. Kaukėno paramos fondu

LRT.lt2018.09.05 16:38

Jau šį penktadienį kovas UEFA Tautų lygoje pradedanti Lietuvos nacionalinė rinktinė ir Lietuvos futbolo federacija (LFF) nepamiršta kitų svarbių veiklų. Prieš pirmąsias rungtynes pradedamas bendradarbiavimas su Rimanto Kaukėno paramos fondu, rašoma pranešime spaudai.

LFF kvies sveikstančius vaikus ir jų šeimas į futbolo šventes, išpildys šį sportą mylinčių mažųjų svajones. „Federacija su malonumu prisideda prie tokių iniciatyvų ir džiaugiasi galėdama tapti sparčiai augančio paramos fondo dalimi. Tikimės, kad vaikams futbolas dovanos daug teigiamų emocijų“,– sako LFF prezidentas Tomas Danilevičius.

„Be galo smagu ir svarbu, kad mes galime bendradarbiauti. Yra tiek daug vaikų, kurie myli, seka, stebi futbolą, todėl kartu suteiksime jiems džiaugsmo. Futbolo federacija eina gražia linkme, nes jiems rūpi ne tik rezultatai, rūpi daugiau nei išbėgimas į aikštę. Mūsų fondas dėkoja visiems, kurie išreiškia palaikymą“,– džiaugiasi fondo steigėjas Rimantas Kaukėnas.

E. Blaževič/LRT.lt nuotr.

Garsaus krepšininko teigimu, pakvietus su sunkiomis ligomis kovojančius vaikus į stadioną, jiems bus suteikiama išskirtinė proga pamatyti, kaip čia iš tiesų gera – kokia atmosfera, kaip visi susivieniję kovoja dėl bendro tikslo. Komanda čia net ir sunkiausiose akimirkose nepasiduoda.

„Vaikai kovoja dėl savo sveikatos, gyvybės ir žaidimas jiems bus didžiulė motyvacija, palaikymas. Jie dar kartą įsitikins, kad yra pilnaverčiai šio įdomaus, kartais nelengvo gyvenimo dalyviai, ras iš ko pasimokyti“, – neabejoja krepšininkas, visus ragindamas laimę įžvelgti paprastuose dalykuose.

„Rimanto Kaukėno paramos grupė“ yra labdaros ir paramos fondas nuo 2012 m. veikiantis visoje Lietuvoje ir suteikiantis viltį, stiprybę ir džiaugsmą onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.