Sportas

2018.09.04 16:29

M. Kuzminskas – apie savo vaidmenį, lūkesčius Eurolygoje ir žinutę C. Anthony

15min.lt2018.09.04 16:29

Milano „Olimpia“ marškinėlius vilkintis Mindaugas Kuzminskas, panašu, jog apsipranta Italijos madų sostinėje. Duodamas interviu klubo interneto svetainei, lietuvis džiaugėsi šiuo karjeros posūkiu ir vis stiprėjančiu savo vaidmeniu ekipoje.

„Sugrįžęs į Milaną, jaučiuosi tikrai gerai. Jau žinau, ko treneriai iš manęs tikisi, o, be to, atmosfera rūbinėje yra kur kas geresnė nei anksčiau. Praėjusio sezono pradžioje mums kilo nemažai problemų, bet galiausiai sugebėjome sustyguoti savo žaidimą ir tapome Italijos čempionais. Tikiuosi, kad ateinantį sezoną tiek Italijos čempionate, tiek Eurolygoje žaisime kur kas geriau“, – savo mintimis dalijosi M. Kuzminskas.

Trumpame interviu lietuvis pasakojo apie savo vasarą, kurioje netrūko krepšinio, taip pat pasiuntė linkėjimus buvusiam komandos draugui NBA lygoje Carmelo Anthony.

Jis amerikiečiui palinkėjo pagaliau iškovoti čempionų žiedą.

„Linkiu jam tapti NBA čempionu, manau, kad Melo tikrai to nusipelnė. Jungtinių Valstijų komandoje jis parodė, kad ne tik gali būti lyderis, bet ir puikiai padėti savo bendražygiams. Manau, jog „Rockets“ klube jo laukia šviesi ateitis“, – prognozavo M. Kuzminskas.