Sportas

2018.09.04 09:27

R. Federeris sensacingai baigė pasirodymą „US Open“ turnyre

15min.lt 2018.09.04 09:27

Rogeris Federeris buvo laikomas akivaizdžiu mačo su Johnu Millmanu favoritu, tačiau nesugebėjo įveikti „US Open“ čempionato ketvirto rato. 55-ą vietą pasaulio reitinge užimantis australas 3:6, 7:5, 7:6 (9:7), 7:6 (7:3) nugalėjo legendinį Šveicarijos tenisininką. J. Millmanas iki šiol niekada karjeroje nebuvo įveikęs pirmo dešimtuko žaidėjo pasauliniame reitinge.

R. Federeris laimėjo pirmą setą, o antrame du kartus buvo vos per tašką nuo laimėto antro seto – 5:4 (40:15). Tačiau tuomet tris geimus iš eilės laimėjo J. Millmanas, o vėliau ir visą mačą.

R. Federeris nebuvo panašus į save, nes susitikime padarė net 10 dvigubų klaidų paduodamas ir net 76-ias nepriverstines klaidas iš žaidimo. Mačas truko tris valandas ir 34-ias minutes.

Rogeris šiemet siekė šešto „US Open“ čempiono titulo karjeroje, tačiau akistatoje su J. Millmanu 37-erių metų teniso legenda buvo toli nuo savo geriausio žaidimo.

„US Open“ ketvirtfinalyje neįvyks ir taip teniso pasaulio laukta Novako Džokovičiaus ir R.Federerio akistata, nes dabar su trečio čempiono titulo siekiančiu serbu kovos didžiausią turnyro staigmeną sukūręs J. Millmanas.

„Šią akimirką tuo sunku patikėti, – iškart po didžiausios karjeros pergalės kalbėjo australas. – Jis mano didvyris. Tačiau šiandien Rogeris nedemonstravo geriausio savo žaidimo. Bet man tai tinka.“

J. Millmanas pirmą kartą karjeroje pasiekė „Didžiojo kirčio“ turnyro ketvirtfinalį. Jis taip pat išsaugo australų viltis pagaliau laimėti tokio rango turnyrą. Nes paskutinis australas, kuris laimėjo „Didžiojo kirčio“ turnyrą išlieka Lleytonas Hewittas. Jis 2002-ais metais laimėjo Vimbldono turnyrą.

R. Federeris vos antrą kartą karjeroje nepateko į „US Open“ čempionato ketvirtfinalį.