Naujienų srautas

Sportas2018.09.04 09:22

Kauno savivaldybė padidino paramą „Žalgiriui“

Kauno miesto savivaldybė nusprendė vieneriems metams padidinti skiriamą paramą Kauno „Žalgirio“ komandai, apie tai DELFI.lt „Dėmesio centre“ laidoje pranešė Kauno miesto meras Visvaldas Matijošaitis.

Parama nuo 2 mln. eurų padidinta iki 2,3 mln. eurų. Pasak V. Matijošaičio, didesnė suma skirta dėl puikaus praėjusio sezono. Meras pabrėžė, kad nuo 2019–2020 metų sezono parama ir vėl sieks 2 mln. eurų. Tiesa, ji gali būti padidinta priklausomai nuo to, ar kitą sezoną „Žalgiris“ ir vėl viršys lūkesčius.

2 milijonų eurą paramą iš savivaldybės „Žalgiris“ gauna nuo 2016 metų. Prieš tai savivaldybė skyrė 1 mln. eurų.

Praėjusį sezoną „Žalgiris“ buvo numatęs, kad surinks 8,5 mln. eurų biudžetą.

V. Matijošaičio buvo paklausta ar realu, kad „Žalgiris“ galėtų surinkti 10 mln. eurų, jeigu savivaldybės parama liktų tokia pati, kaip ir dabar.

„Realu, nes prisideda ir verslas, taip pat reklamos, marketingas... Paulius Motiejūnas yra labai geras vadovas, jis taupo pinigus. Arena yra užpildoma. Visas kompleksas atneša naudą“, – „Dėmesio centre“ kalbėjo Kauno miesto meras.

– Dar kelios temos: Kaunas ir „Žalgiris“ yra neatsiejami dalykai, ir praėjęs sezonas yra fantastiškas – trečia vieta „Eurolygoje“. Pernai metų komandos biudžetas – 8,5 mln. eurų, šiemet jau kalbama apie 10 mln. eurų, ar net daugiau. Jūsų nuomone, tai ne per ambicinga Lietuvoje vienam sporto klubui suplanuoti daugiau nei 10 mln. eurų išlaidų per sezoną? – V. Matijošaičio paklausė „Dėmesio centre“ vedėjas Edmundas Jakilaitis.

– Ne, tai nėra ambicinga, nes lyginant su kitomis „Eurolygos“ komandomis, „Žalgirio“ biudžetas yra pačiame gale, antras nuo galo. Šiemet padidinome biudžetą, nes buvo labai geri rezultatai, perėjo į kitą, aukštesnį lygį.

– Savivaldybė skiria 2,3 mln., ar ne?

– Taip, o anksčiau skirdavo apie 2 mln. Kitais metais – lygiai taip pat, planuojami 2 mln. Jei vyrai pasieks tai, ką šiemet – visuomet prašome, tikrai padidinsime.

– Jūs sakote, kad jei rezultatai bus tokie patys ar panašūs, pridėsite papildomų pinigų?

– Be abejo.

– Vis dėlto, jūsų nuomone, yra realu surinkti daugiau nei 10 mln. eurų, kai savivaldybės parama lieka tokia pati?

– Realu, nes prisideda ir verslas, visi prisideda, reklama, rinkodara. Paulius Motiejūnas – labai geras vadovas, taupo pinigus, arena užpildyta. Visas kompleksas atneša naudą, ir Kaunas gyvas.

– Stebint iš šono, iš tikrųjų, visa Kauno „Žalgirio“ sistema atrodo kaip puikiai funkcionuojanti organizacija. Koks įspūdis susidaro jums?

– Krepšinio federacija ir įvertino Paulių apdovanojimais.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi