Naujienų srautas

Sportas2018.09.03 10:47

Galingai atakavęs „Žalgiris“ eliminavo A lygos čempionus iš kovos dėl LFF taurės

15min.lt 2018.09.03 10:47

Vilniaus „Žalgiris“ Marijampolės „Arvi“ stadione jautėsi it namuose ir keturis kartus pasiuntęs kamuolį į vartų tinklą eliminavo vietos „Sūduvą“ iš kovos dėl LFF taurės. Ketvirtfinalio mačą „Žalgiris“ laimėjo rezultatu 4:1.

„Žalgiriui“ po du įvarčius pelnė Liuviu Antalis (11 ir 70 min.) ir Louisas Ogana (32 ir 62 min.).

„Sūduva“ savąjį įvartį pelnė jau tada, kai „Žalgiris“ buvo sumušęs visus keturis ir kai kurie „Sūduvos“ sirgaliai jau palikinėjo stadioną.

72-ąją minutę pasižymėjo Giedrius Matulevičius.

Praėjusiais metais „Žalgiris“ prasibrovė iki finalo, tačiau ten netikėtai 0:1 nusileido Kauno „Stumbrui“.

Tąsyk pusfinalyje žalgiriečiai eliminavo būtent „Sūduvą“.

„Žalgiris“ LFF taurę buvo laimėjęs šešis kartus iš eilės nuo 2011 iki 2016 metų. „Sūduva“ paskutinį kartą šį trofėjų rankose laikė 2009-aisiais.

Vietas pusfinalyje jau užsitikrino Kauno „Stumbras“ ir Alytaus „Dainava“. Dėl paskutinio kelialapio sekmadienio vakarą susikaus „Kauno Žalgiris“ ir „Palanga“.

Rungtynių eiga:

83 min. Puikų šansą kampinio situacijoje turėjo D. Offenbacheris, tačiau galingas smūgis kaire koja nebuvo tikslus.

79 min. L. Antalis pabėgo į priekį: galėjo perduoti kamuolį laisvam greta bėgusiam L. Ogana, bet pasirinko smūgį ir smūgiavo labai netiksliai.

76 min. Acevedo ir Venelinas Filipovas susistumdė, ir tramdydamas aistras arbitras abiem parodė po geltoną kortelę.

72 min. Įvartis! 1:4 Giedrius Matulevičius „uždarė“ Rigino Cicilios perdavimą ir sušvelnino skirtumą.

70 min. Įvartis! 0:4 I. Kardamas atrėmė pirmąjį L. Antalio smūgį, bet pakartotiniu bandymu L. Antalis savo pasiekė!

60 min. Įvartis! 0:3 L. Ogana pelnė antrąjį savo įvartį.

43 min. Andro Švrljugos aistras teko raminti arbitrui. Jau anksčiau geltoną kortelę už kalbas užsidirbusį „Sūduvos“ legionierių teisėjas dar kartą įspėjo, kad keliaus į rūbinę, jei nenusiramins.

38 min. Saulius Mikoliūnas turėjo progą dar labiau padidinti persvarą, bet iš dėkingos situacijos smūgiavo gerokai virš vartų.

31 min. Įvartis! 0:2 L. Antalis spurtavo į priekį, bet Ivanas Kardumas žalgiriečio smūgį atrėmė. Kamuolys atšoko atgal L.Antaliui, kuris perdavė kamuolį Louisui Ogana, o šis ramiai pasiuntė kamuolį į apatinį vartų kampą.

25 min. Vaidas Slavickas iš kairiojo krašto atliko perdavimą į baudos aikštelę, bet neatsirado „Sūduvos“ žaidėjo, kuris „uždarytų“ perdavimą. Ataka neužgeso, ir netrukus galimybę smūgiuoti gavo Danielis Offenbacheris – D. Bartkus atrėmė smūgį.

20 min. Tomašas Šimkovičius „iškišo“ puikų perdavimą tarp sūduviečių kojų, tačiau L. Antaliui sėkmingai priimti kamuolio ir smūgiuoti į vartus nepavyko.

13 min. „Žalgirio“ atraminis saugas Slavko Blagojevičius užsidirbo geltoną kortelę. Julius Kasparavičius atliko smūgį per save „žirklėmis“, tačiau Džiugas Bartkus, „Žalgirio“ vartininkas, kamuolį sugavo.

11 min. Įvartis! 0:1 Antalis nuo 11 metrų žymos išvedė „Žalgirį“ į priekį. Baudinys buvo skirtas už Aleksandro Živanovičiaus žaidimą ranka.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi