Naujienų srautas

Sportas2018.09.01 19:46

Lietuvos futbolininkės Baltijos taurės turnyre pralaimėjo latvėms

ELTA 2018.09.01 19:46

Lietuvos moterų futbolo rinktinė Taline vykstančio Baltijos taurės turnyro antrosiose rungtynėse šeštadienį 0:4 (0:3) pralaimėjo Latvijos futbolininkėms.

Du skirtingi kėliniai, atkakli kova dėl kiekvieno kamuolio, daugybė pražangų ir pralaimėjimo kartėlis. Lietuvos moterų rinktinė po trijų klaidų gynyboje per pirmąjį kėlinį, pasibaigusių įvarčiais, antrajame kėlinyje spaudė varžoves negailėdamos jėgų ir varžovių, tačiau techniškai besigynusios Latvijos futbolininkės atlaikė spaudimą ir po dar vienos lietuvių klaidos padėjo pergalingą tašką.

Pirmasis įvartis į Lietuvos rinktinės vartus krito 12 min., kai po žaidimo ranka buvo skirtas baudinys į lietuvių vartus. Du po to sekę įvarčiai (39 ir 45 min.) buvo įmušti po Lietuvos futbolininkių klaidų ginantis, latvėms atlikus tikslius perdavimus ir išėjus viena prieš vieną prieš Lietuvos vartininkę Gretą Kaselytę.

Antrąjį kėlinį Lietuvos moterų rinktinė pradėjo spausdama varžoves ir daug geriau kontroliuodama kamuolį. Lietuvės žaidė kietai, kovodamos dėl kiekvieno kamuolio, tačiau 85 min. jos vėl suklydo besigindamos ir ši klaida baigėsi ketvirtuoju įvarčiu.

Lietuvės penktadienį sužaidė lygiosiomis 0:0 su Estijos futbolininkėmis.

Sekmadienį turnyrą užbaigs Latvijos ir Estijos rinktinių susitikimas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi