Naujienų srautas

Sportas2018.09.01 14:06

„Juventus“ krepšininkų laukia pirmasis jėgų patikrinimas Anykščiuose

LRT.lt 2018.09.01 14:06

Kartu su paskutinėmis vasaros dienomis prabėgo ir pirmoji Utenos „Juventus“ krepšininkų treniruočių Utenos arenoje savaitė, rašoma pranešime spaudai.

Nuo rugpjūčio 15 dienos „Juventus“ žaidėjai dešimt dienų praleido Dubingiuose, gerindami fizinį pasiruošimą, o nuo rugpjūčio 26 dienos persikėlė į Uteną ir jau treniravosi krepšinio aikštėje.

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) pirmenybėms besiruošiančios ekipos treniruočių vairą perėmė vyriausiasis treneris Žydrūnas Urbonas ir jo asistentas Vidas Ginevičius, o fizinio pasirengimo etapą pakeitė taktinės treniruotės ir draugiškų rungtynių ciklas.

Pirmąją rudens dieną „Juventus“ komanda pažymės kontrolinėmis rungtynėmis Anykščiuose, kurios vyks už uždarų durų. Ž. Urbono auklėtinių laukia jėgų patikrinimas su puikiai pažįstama Krasnojarsko „Jenisej“ (Rusija) komanda. Praėjusiame sezone su „Jenisej“ ekipa uteniškiams teko kovoti Čempionų lygos grupių etape. Krasnojarske vykusiose rungtynėse „Juventus“ patyrė labai skaudų pralaimėjimą, kai dar ketvirtojo kėlinio pradžioje turėjo milžinišką persvarą ir galiausiai ją išbarstė bei varžovams nusileido keturių taškų skirtumu (81:85). Tuo tarpu atsakomosiose rungtynėse Utenoje šeimininkai parodė charakterį ir atsiteisė, įveikdami Rusijos klubą aštuoniais taškais (81:73).

Rungtynėse su Krasnojarsko komanda nežais reabilitaciją po patirtos sunkios Achilo sausgyslės traumos vis dar atliekantis Kenny Gainesas.

Klubas dar nebaigė tarpsezonio darbų. Šiuo metu „Juventus“ vis dar ieško atakų organizatoriaus ir vidurio puolėjo.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi