Naujienų srautas

Sportas2018.08.31 16:42

„Sūduvos“ žaidėjas apie rungtynes su „Celtic“: susiklostė taip, kaip ir turėjo susiklostyti

LRT.lt 2018.08.31 16:42

Ketvirtadienį pasirodymą Europos lygos atrankoje baigę Marijampolės „Sūduvos“ žaidėjai buvo skirtingų nuotaikų. Vieni džiaugėsi tokia tobulėjimui padedančia augti proga, kiti pripažino, kad Škotijos čempionė yra „Sūduvai“ tiesiog per kietas riešutėlis, tačiau visi pripažino, kad atmosfera stadione ilgam pasiliks atmintyje.

Puikiai pradėję rungtynes marijampoliečiai pirmą škotų smūgį patyrė 27-ą minutę, kai Jovanas Čadjenovičius baudos aikštelės prieigose prasižengė prieš Callumą McGregorą, o baudos smūgį sėkmingai realizavo Leighas Griffithsas. Prieš meistriškai sienelę įveikusio škoto smūgį bejėgis buvo ir prieš tai ne kartą Lietuvos čempionų vartus gelbėjęs Ivanas Kardumas.

„Pirmasis kėlinys buvo kur kas geresnis. Rungtynes pradėjome labai gerai, tačiau kai toks klubas kaip „Celtic“ turi tokią progą, pelno įvartį ir tuomet viskas jų pusėje. Manau, kad pirmajame kėlinyje turėjome progų, o antrajame kėlinyje jie buvo kur kas tikslesni ir galingesni“, – apie rungtynes atsiliepė net 13 „keltų“ smūgių į vartų plotą sulaukęs „Sūduvos“ vartų sargas.

Tačiau jis pripažino, kad šios rungtynės buvo puiki patirtis. Jam antrino ir „Sūduvos“ gynėjas Andro Švrljuga.

„Tai buvo sudėtingos rungtynės, tačiau mes džiaugėmės tokia atmosfera. Žinoma, mes pralaimėjome, tačiau atidavėme maksimumą. Kaip sakėme prieš rungtynes, kad mums reikia atiduoti 100 procentų. Pirmasis įvartis buvo kiek kvailas, tačiau jis atliko puikų baudos smūgį. Per ilgąją pertrauką nutarėme spausti „Celtic“, tačiau jie tai patys pradėjo daryti ir viskas baigėsi 3:0. Manau, kad jie nusipelnė tokio rezultato, tačiau mes žaidėme gerai“, – atviravo jau antrus metus „Sūduvai“ atstovaujantis kroatas.

Panašios buvo Povilas Leimonas. Anot 30-mečio marijampoliečio, „Sūduva“ žaidė tiek, kiek varžovai jiems leido. Po pirmojo kėlinio „Celtic“, atrodytų, įjungė antrą pavarą ir per 16 minučių išsprendė visus klausimus. 53-ią minutę palikta spraga gynyboje nepasinaudojo C. McGregoras, o 61-ą minutę Kristofferis Ajeras padidino „keltų“ persvarą iki 3:0.

„Rungtynės susiklostė taip, kaip ir turėjo susiklostyti. Kada varžovas 2–3 galvomis geresnis, tai sunku kažką ir pakomentuoti. Įvarčiai galbūt, kur galėjo nekristi, įkrito, kur turėjo įkristi, neįkrito. Dėl įvarčių dvejopi jausmai. „Celtic“ padarė darbą, kurį turėjo padaryti, o mes sužaidėme taip, kaip „Celtic“ leido“, – teigė. P. Leimonas.

S. Čirbos nuotr.

Anot jo, „Celtic“ padėjo ir triukšmingas užnugaris – 60 tūkst. vietų „Celtic Park“ stadione nebuvo daug laisvų vietų.

„Komanda savo stadione visada sužaidžia geriau. Sirgalių sukurta atmosfera iš tiesų padeda. Namuose žaidžia dvigubai geriau“, – pripažino „Sūduvos“ saugas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi