Sportas

2018.08.30 11:46

JAV suimtas buvęs bokso pasaulio čempionas J. Tayloras

BNS 2018.08.30 11:46

Jungtinėse Valstijose trečiadienį už įtariamą buitinį smurtą suimtas buvęs vidutinio svorio bokso pasaulio čempionas Jermainas Tayloras, pranešė Arkanzaso televizija KATV.

J. Tayloras, kuriam šį mėnesį sukako 40 metų, buvo atgabentas į Pulaskio apygardos kalėjimą ir yra kaltinamas trečiojo laipsnio buitiniu smurtu bei užpuolimu sunkinančiomis aplinkybėmis, sakoma policijos atskaitoje, su kuria susipažino Litl Roke įsikūręs transliuotojas.

Dokumente pažymima, jog J. Tayloras buvo sulaikytas savo namuose, kur smogė kumščiu vienai moteriai, įrėmė jai į gerklę peilį ir grasino nužudyti.

Vietos policija jau buvo suėmusi sportininką pernai liepą, kai šis esą užpuolė vieną moterį, su kuria susitikinėjo, bet prokurorai šiuos kaltinimus vėliau panaikino, sakoma teisėsaugos ataskaitose.

Taip pat konstatuojama, jog J. Tayloras buvo lygtinai nuteistas kalėti 19 metų trijose atskirose bylose. Jos buvo iškeltos po sumušimo incidento vienoje priklausomybės ligų klinikoje ir įtariamo smurto sunkinančiomis aplinkybėmis per Martino Lutherio Kingo dienai skirtą paradą Litl Roke 2015-ųjų vasarį, taip pat po grasinimo vienai moteriai 2014-ųjų rugpjūtį.

Dviem mėnesiais vėliau boksininkas dalyvavo paskutinėje kovoje per savo karjerą ir, įveikęs australą Samą Solimaną, antrą kartą tapo Tarptautinės bokso federacijos čempionu vidutinio svorio kategorijoje.

Vėliau šis titulas buvo iš jo atimtas, nes sportininkas negalėjo jo apginti dėl teisinių priežasčių. J. Tayloras taip ir nesugrįžo į ringą, taigi, jo karjera užsibaigė 33 pergalėmis, keturiais pralaimėjimais ir vieneriomis lygiosiomis.

Boksininkas taip pat laimėjo bronzą lengvo ir vidutinio svorio kategorijoje per 2000-ųjų olimpiadą Sidnėjuje.