Sportas

2018.08.29 17:25

Prienų „Skycop“ žaidėjai išsidalijo marškinėlių numerius

LRT.lt2018.08.29 17:25

Pasiruošimą artėjančiam „Betsafe–LKL“ sezonui tęsiantys Prienų „Skycop“ krepšininkai pasirinko marškinėlių numerius, kurie lydės juos viso sezono metu. Komandoje nelikus nei vienam žaidėjui iš praėjusių metų sudėties visi numeriai buvo laisvi, tačiau pirmenybę turėjo vyresni sportininkai.

Ekipos veteranai, Mindaugas Lukauskis (8) bei broliai Darjušas (7) ir Kšištofas (12) Lavrinovičiai, ir toliau vilkės savo mėgstamu numeriu pažymėtus marškinėlius. Savo mėgiamą numerį išsaugojo ir į komandą sugrįžęs Ovidijus Varnauskas (6), rašoma pranešime spaudai.

Prienuose anksčiau 7 numeriu pažymėta apranga rungtyniavęs Arnas Labuckas jį užleido ir pasirinko 77 numerį, o Gintaras Leonavičius 8 numerį iškeitė į 9.

Sunkiausia numerį išsirinkti buvo latviui Davisui Lejasmeieriui, kurio pamėgtą 12 numerį „užėmė“ Kšištofas, o 8 – Mindaugas. Trečiu bandymu gynėjas nusprendė pasirinkti 5-uoju numeriu pažymėtus marškinėlius.

Komandos amerikiečiai – Maverickas Morganas (22), Mike`as Bruesewitzas (31) ir Austinas Ariansas (34), kaip ir prie komandos prisijungęs prieniškis Ernestas Mankauskas (18) savo numerius išsirinko be konkurencijos.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.