Sportas

2018.08.29 11:30

Visi „Sūduvos“ žaidėjai išsprendė vizų klausimą

LRT.lt, DELFI.lt2018.08.29 11:30

Trečiadienį paaiškėjo, kad Marijampolės „Sūduvos“ ketveriukė – treneris kazachstanietis Vladimiras Čeburinas ir žaidėjai serbas Aleksandras Živanovičius, juodkalnietis Jovanas Čadjenovičius bei baltarusis Vitalijus Gajdučikas – išsprendė Jungtinės Karalystės vizų klausimą ir prisijungs prie likusios komandos Glazge. Čia Lietuvos čempionai žais su vietos „Celtic“ klubu.

Kaip praneša Marijampolės klubas, šie „Sūduvos“ atstovai Paryžiuje atsiėmė Jungtinės Karalystės vizas ir trečiadienį iš Prancūzijos sostinės atvyks tiesiai į Glazgą.

Likusi komanda didžiausią Škotijos miestą pasieks užsakomuoju reisu iš Kauno.

Problema dėl vizų iškilo, nes paraiškos Jungtinės Karalystės vizai gauti yra pateikiamos internetu, svetainėje Visa4uk.fco.gov.uk. Pagalbą, susijusią su paraiškų pateikimo procesu, teikia privati kompanija „VFS Global“, turinti savo atstovybes daugelyje pasaulio šalių, ne išimtis – ir Lietuva.

Bėda ta, kad pastaroji dirba tik dvi dienas per mėnesį, o „Sūduvos“ atstovus ji galėtų priimti tik rugpjūčio 28 dieną. Vizos padaromos mažiausiai per penkias darbo dienas, tad jas „Sūduvos“ atstovai galėtų atsiimti tik kitos savaitės pradžioje.

Tad „Sūduvos“ atstovams neliko nieko kito, tik keliauti į Paryžių, kur Jungtinės Karalystės vizas galima gauti per 24 valandas. Tačiau tai reiškė, kad Lietuvos čempionai atsakomosioms Europos lygos atrankos rungtynėms vertėsi be trenerio ir trijų itin svarbių žaidėjų.

Trečiadienį 22 val. Lietuvos laiku „Sūduva“ surengs treniruotę „Celtic Park“ arenoje, o ketvirtadienį tuo pat metu prasidės rungtynės su „Celtic“.

Pirmosios komandų rungtynės Marijampolėje baigėsi lygiosiomis 1:1.

„Sūduvos“ ir „Celtic“ dvikovos laimėtojai pateks į UEFA Europos lygos grupių etapą.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt