Sportas

2018.08.28 19:00

S. Gotalas: geriausi atsiliepimai apie „Sūduvą“ buvo priežastis, kodėl pasirašiau kontraktą

LRT.lt 2018.08.28 19:00

Su Marijampolės „Sūduvos“ futbolo klubu sutartį praėjusią savaitę pasirašęs puolėjas Sandro Gotalas tiki, kad Lietuvos čempionai yra pajėgūs Glazge pasiekti teigiamą rezultatą su „Celtic“ ir pirmą kartą istorijoje patekti į Europos lygos grupių etapą, teigiama klubo pranešime.

„Paskambino klubo sporto direktorius ir per porą dienų dėl visko sutarėme. Jau anksčiau mačiau „Sūduvos“ rungtynes Europos lygoje, žinojau, kad čia yra aukšto lygio žaidėjai. Su Mihretu Topčagičiumi teko kartu žaisti Austrijoje, teko žaisti prieš Danielį Offenbacherį, taip pat pažinojau Andro Švrljugą ir Ivaną Kardumą. Su jais kalbėjausi prieš atvykdamas, atsiliepimai apie klubą buvo tik geriausi, todėl ir esu čia, - kalbėjo 26-erių metų „Sūduvos“ naujokas. - Manau, man tai yra geras žingsnis karjeroje į priekį. Tikiuosi Lietuvoje mušti įvarčius ir džiuginti žiūrovus“.

Pirmas dalykas, kurį Marijampolėje pamatė Austrijos kroatų šeimoje gimęs ir užaugęs puolėjas, buvo stadionas. Iš oro uosto S. Gotalas atvyko tiesiai į pirmąsias „Sūduvos“ rungtynes su „Celtic“.

„Manau, sužaidėme geras rungtynes ir turime galimybių patekti į grupių etapą. Tikiuosi teigiamo rezultato Škotijoje, - drąsiai kalbėjo puolėjas. - Atmosfera stadione buvo puiki, žmonėms tokios rungtynės, kaip su „Celtic“, manau, yra didelis įvykis. Tikiuosi, kad tai dar ne viskas šį sezoną, ką jie pamatys Europos lygoje“.

Atsakomąsias rungtynes Glazge „Sūduva“ ir „Celtic“ žais rugpjūčio 30 dieną. S. Gotalas galės būti traukiamas į rungtynių protokolą, o ar pasirodys aikštėje, priklausys nuo trenerių sprendimo.

„Nesu 100 proc. geriausios sportinės formos, tačiau esu visiškai pasirengęs žaisti. Jei tik treneris nuspręs, kad manęs reikia aikštėje“, - tvirtino naujasis „Sūduvos“ 9-asis numeris.