Naujienų srautas

Sportas2018.08.28 17:36

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai pasirinko marškinėlių numerius

LRT.lt 2018.08.28 17:36

Artėjančiam sezonui besirengiantys Kauno „Žalgirio“ krepšininkai jau žino, kokie numeriai žibės ant jų dėvimų marškinėlių. Komandos senbuviai liko ištikimi savo mėgstamiems skaičiams, o įvairius variantus svarstę „Žalgirio“ naujokai kartais turėjo pasukti galvas, rašoma pranešime spaudai.

Daugiausiai laiko apmąstymams skyrė Thomasas Walkupas. Įpratęs rungtyniauti 0 numeriu pažymėtais marškinėliais, šio Lietuvoje kiek neįprasto numerio amerikietis negalėjo rinktis – jis priklauso Brandonui Daviesui.

„Visada norėčiau turėti Nr. 0, tačiau puikiai suprantu, kad pirmenybė tenka komandos senbuviams, – į situaciją ramiai reagavo T. Walkupas. – Septyni yra taip pat labai gražus skaičius. Esu didelis Cristiano Ronaldo gerbėjas, todėl ir pasirinkau, kad mano marškinėlius žymėtų numeris 7.“

Į Kauno „Žalgirio“ sistemą sugrįžęs Marius Grigonis irgi turėjo pasirinkti kitą numerį. Jis vilkės 40-uoju numeriu pažymėtus marškinėlius.

„Kai žaidžiau dublerių komandoje, mano numeris buvo 13, – prisiminė M. Grigonis. – Dabar dėl suprantamų priežasčių turėjau rinktis kitą numerį, o skaičius 40 man irgi yra įprastas.“

Kitas „Žalgirio“ naujokas Nate`as Woltersas per savo profesionalo karjerą yra rungtyniavęs įvairiais skaičiais pažymėtais marškinėliais. Atvykęs į „Žalgirį“ amerikietis pasirinko 3 numerį, kuris ketverius metus lydėjo N. Woltersą atstovaujant „South Dakota State“ universitetui NCAA lygoje.

Į Kauną iš Šiaulių persikėlęs Laurynas Birutis, kiek pagalvojęs, nusprendė, kad šiame sezone ant jo nugaros puikuosis 17 numeris.

Bene mažiausiai problemų pasirenkant numerį turėjo Donatas Sabeckis, kadangi jo mėgstamas skaičius 8 buvo laisvas.

Pirmasis per komandų pristatymą „Žalgirio“ arenoje išbėgs jau minėtas B. Daviesas, likęs ištikimas numeriui 0. Savo marškinėlių numerių nekeitė ir Paulius Jankūnas (13), Artūras Milaknis (21), Aaronas White`as (30), Antanas Kavaliauskas (44) ir Edgaras Ulanovas (92).

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi