Sportas

2018.08.28 16:06

Tautų lygoje šimtmečio proga M. Kuklys žada šimtaprocentinį atsidavimą

Laura Bilinskaitė, LRT.lt2018.08.28 16:06

Rugsėjį prasidėsiančiame UEFA Tautų lygos turnyre Lietuvos futbolo rinktinės gretose vėl išvysime 31-erių Mantą Kuklį, kuris šių metų pradžioje vėl pradėjo ragauti legionieriaus duoną. Į Kazachstano aukščiausioje lygoje rungtyniaujantį Taldykorgano „Zhetysu“ klubą persikėlęs saugas užsitarnavo vietą pagrindinėje komandos sudėtyje ir optimistiškai žvelgia į artėjančias dvikovas su Serbija, Juodkalnija ir Rumunija.

Žaidėjas teigia, kad prieš jau greitai prasidėsiantį turnyrą rinktinėje vyrauja tik geriausios nuotaikos, komanda yra nusiteikusi kovoti.

„Nors mūsų komanda tikrai nėra labai stipri ir aukšto lygio, bet kiekvienose varžybose stengiamės atiduoti visą save ir gauti teigiamą rezultatą. Manau, dabar bus ne išimtis ir Tautų lyga – stengsimės nugalėti varžovus, tikrai nebijome priešininkų. O kaip bus – bus matyti. Matome aprangas šimtmečio proga, taip ir čia reikia 100 proc. atsiduoti ir atiduoti visas jėgas aikštelėje“, – optimistiškai kalba M. Kuklys.

E. Genio/LRT.lt nuotr.

Šių metų sausį Lietuvos rinktinės saugas trečią kartą savo karjeroje tapo legionieriumi ir kurį laiką rungtyniauja Taldykorgano „Zhetysu“ komandos sudėtyje – per 24 rungtynes pelnė tris įvarčius.

M. Kuklys džiaugiasi, kad naujoje komandoje sekasi puikiai.

„Esu pagrindinės sudėties žaidėjas, treneris paskyrė mane kapitonu, dėl to esu labai laimingas. Visą laiką žaidžiu ir sekasi gana neblogai.

Teko praleisti vienerias rungtynes dėl ausies uždegimo, tačiau tai buvo rimčiausia trauma. Kol kas rimtų traumų pavyksta išvengti, kas mums, futbolininkams, yra svarbiausia, tad kol kas šį sezoną viskas yra gerai“, – džiaugiasi Lietuvos rinktinės saugas.

Žaidėjas šešerius metus praleido Vilniaus „Žalgiryje“ ir šiam klubui jaučia sentimentus. Išsiskyrus Lietuvos čempionų ir saugo keliams, galvodamas apie ateitį, jis pasirinko „Zhetysu“ komandą.

„Reikia suprasti, kad futbolininko karjera nėra ilga. Man jau 31-eri, todėl norisi užsidirbti, kad šeimai būtų lengviau gyventi Lietuvoje. (...) Mes esame futbolininkai, tai yra mūsų darbas ir nesvarbu, kokiame klube esi, turi atiduoti save, ką dabar ir darau. Kaip ir sakiau, šiuo metu svarbiausia yra sveikata. Kol kas ji leidžia puikiai žaisti, tai tikrai esu laimingas“, – atvirauja M. Kuklys.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.